Про проведення засідання комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при районній державній адміністрації

10 травня 2019 року в районній державній адміністрації проведено засідання комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при районній державній адміністрації.

Голова районної державної адміністрації Бурейко О.А. довів до відома присутніх інформацію про роботу комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при районній державній адміністрації за 4 місяці поточного року та виконання Заходів стосовно ефективного вирішення питань щодо створення сприятливого середовища для людей з інвалідністю.

Представники виконавчих комітетів сільських, селищних рад зазначили, що всі об’єкти соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури обладнано пандусами, які потребують удосконалення, згідно містобудівних вимог.

Голова РДА запропонував залишити на контролі питання і не знімати з порядку денного завдання, які наразі не виконані. Додати об’єкти, які були запропоновані під час проведення засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при районній державній адміністрації до переліку, які потребують проведення робіт із забезпечення їх до потреб людей з інвалідністю.

За результатами засідання вирішили активізувати роботу виконавчих комітетів сільських, селищних рад та інших суб’єктів господарювання щодо обладнання пандусами об’єктів соціально-культурного призначення та інженерно-транспортної інфраструктури, згідно містобудівних вимог.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment