Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою населених пунктів

З метою забезпечення в населених пунктах району чистоти та порядку, підвищення рівня їх благоустрою, належної підготовки до Великодніх та травневих свят, приведення до належного санітарного стану кладовищ до поминальних днів для вшанування пам’яті померлих родичів, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 березня 2018 року № 77 «Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою населених пунктів» визначено завдання провести в районі з 19 березня по                   04 травня 2018 року щорічну акцію «За чисте довкілля» та в її рамках день благоустрою населених пунктів.

Протягом акції планується забезпечити здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, а також очищення від сміття кладовищ, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, могил загиблих захисників України, загиблих учасників антитерористичної операції, озеленення тощо.

Робота з благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій в районі проводиться системно, підрозділи з благоустрою сільських, селищних рад постійно в роботі. Під час акцій з благоустрою до них приєднуються усі мешканці району. Вже відбулось 2 «чисті четверги», під час яких розпочались відповідні роботи.

Приклад долучення до заходів з благоустрою показали держслужбовці – працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, які активно попрацювали на прилеглій до будівлі РДА території. 22 та 29 березня 2018 року очищено зелені зони від листя та сміття, перекопано клумби, упорядковано газони. 31 березня на прилеглій території районної державної адміністрації проведено суботник та виконано роботи з вапнування дерев та бордюрів, організовано вивезення сміття.

Своїм прикладом ми закликаємо керівників підприємств, установ, організацій району, усіх громадян  забезпечити благоустрій на підвідомчих та закріплених територіях, дотримуватись Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території району. Це наша традиція – мати належний стан благоустрою. Зробимо населені пункти району чистими та гарними.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment