Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

Відповідно до статей 22, 23 Закону України  «Про державну службу»   від 10 грудня 2015 року № 889-VIII та  постанови Кабінету Міністрів України  від 25 березня  2016  року  № 246  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації  від 21 квітня                2017 року № 126,  та згідно з наказом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Алісєєвої А.Ю.                від 04 квітня 2018 року № 35 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади»:

оголосити конкурс на зайняття  вакантної посади  провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області (категорія посади «В») згідно з вимогами, що додаються.

УМОВИ 
проведення конкурсу на зайняття посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області (категорія В)

Загальні умови

 

Посадові обов’язки 1.              Здійснює своєчасний та в повному обсязі бухгалтерський облік і контроль за використанням коштів та палива про діючим районним програмам (далі – Програми), головним виконавцем яких є відділ освіти, культури, молоді та спорту (далі – Відділ). Забезпечує додержання встановлених норм та лімітів використання пального автомобілями. Готує щоквартальні звіти по використанню коштів за Програмами.

2. Організовує бухгалтерський облік господарських і канцелярських матеріалів і приладів, веде оборотну відомість, складає відомість видачі матеріалів на потребу Відділу.

3. Виконує нарахування заробітної плати державним службовцям та працівникам Відділу. Щомісячно заповнює меморіальний ордер №5.

4. Організовує документальне оформлення банківських операцій Відділу.

5. Щоквартально складає звіти за формою № 4-ПЛ,                № 4-ФСС з ТПВ, додатки № 2, 5 до пункту 6, 7 Інструкції про порядок складання квартальних звітів.

6. Здійснює контроль над підзвітними сумами, приймає та перевіряє авансові звіти.

7. Проводить у встановлені строки інвентаризацію грошових коштів, матеріальних та інших цінностей, розрахунків з дебіторами і кредиторами, забезпечує фінансування придбання господарсько-канцелярських матеріалів і приладів та заходів, пов’язаних з господарським обслуговуванням згідно з правилами та нормами виробничої санітарії та пожежної безпеки будівель та приміщень Відділу.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 3500 грн., надбавка за ранг державного службовця та за вислугу років відповідно до Закону України «Про державну службу»    № 889-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від               18 січня  2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстрокове
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (додаток 2  до Порядку проведення  конкурсу на зайняття посад державної  служби, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2017 року  № 648).

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою відповідно до постанови КМ України від 26 квітня  2017 року № 301 (у разі подання  документів  для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається  копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється  до проходження тестування).

6. Заповнена особова картка встановленого зразка відповідно до наказу Нацагенства України з питань державної служби від 05 серпня 2016 року  № 156.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (шляхом заповнення на веб-сайті НАЗК) у вигляді роздрукованого примірника заповненої  декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Термін надання документів: з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, в п’ятницю  – з 8.00 до 15.30 до 27 квітня  2018 року  за адресою:  75200,                               смт Чаплинка, вул. Грушевського, 87, районна державна адміністрація

Дата, час і місце проведення конкурсу 03 травня 2018 року о 14:00

смт Чаплинка, вул. Грушевського, 87

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Величко Ліна Анатоліївна,

(05538) 2-10-93

rda-chapl@khoda.gov.ua

 

 

Кваліфікаційні вимоги

 

1 Освіта Вища освіта, не нижче ступеня бакалавра, молодшого бакалавра, бажано економічна  
2 Досвід роботи У сфері бухгалтерського обліку  
3 Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою  
Професійна компетентність

 

Вимога Компетенти вимоги
1. Якісне виконання поставлених завдань 1)              вміння працювати з інформацією;

2)              вміння систематизувати та оперувати даними;

3)              дотримання виконавчої дисципліни

2. Командна робота та взаємодія 1)              вміння працювати в команді;

2)              вміння ефективної взаємодії з іншими;

3)              вміння встановлювати зворотній зв’язок

3. Сприйняття змін 1)              при внесенні змін у роботу відділу вміти працювати на якісний результат;

2)              здатність приймати зміни та змінюватись

3)              вміння швидко адаптуватись до нових умов

4. Технічні вміння 1) вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, офісну техніку
5. Комунікація та взаємодія 1) здатність ефективно взаємодіяти – дослухатися, сприймати та викладати думку;
2) вміння публічно виступати, презентувати на аудиторію;
3) здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації
6. Досягнення результатів 1) чітке бачення результату;
2) сфокусовані зусилля для досягнення результату;
3) запобігання та ефективне подолання перешкод

 

Професійні знання

 

Вимога Компетенти вимоги
1 Знання законодавства 1. Конституція України.

2. Закон України «Про державну службу».

3. Закон України «Про запобігання корупції».

4. Закон України «Про місцеві державні адміністрації».

5. Закон України «Про доступ до публічної інформації».

 

2 Знання  спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи  державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) 1. Бюджетний Кодекс України.

2. Законодавчі акти, положення, інші нормативні документи з питань регулювання господарської діяльності і ведення бухгалтерського обліку.

3.  Сучасні технології з електронного урядування

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment