Про Посольський Фонд США зі збереження культурної спадщини

В листопаді Посольством Сполучених Штатів Америки в Києві планується оголосити конкурс «Невеликий грант» ($10,000-$200,000) та «Великий проект» ($200,000-$1,000,000) на отримання гранту від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (далі – AFCP-2019).

Програма має на меті збереження пам’яток культури, історичних будівель, визначних археологічних об’єктів, музейних експонатів чи колекцій, форм виразу традиційної культури, тощо.

У конкурсі можуть брати участь кваліфіковані установи – за визначенням Фонду це зареєстровані неурядові організації, музеї, керівні заклади культури чи подібні інституції, які доведуть, що мають відповідний досвід та можуть керувати проектами збереження культурної спадщини.

Фонд не надає грантів комерційним установам та фізичним особам.

З детальними умовами та формами конкурсу можна ознайомитись на сторінці Посольства США: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/u-s-ambassadors-fund-uk/.

Просимо довести вищезазначену інформацію до відома заінтересованих осіб (музеї, бібліотеки, архіви, відповідні громадські організації та спілки) для попереднього отримання номеру  DUNS (https://ua.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/151/DUNS-final-Ukr.pdf) та реєстрації в системі  SAM (https://secure.login.gov/sign_up/start?request_id=ea113fe0-cf2d-4766-a39d-c5aeb4f61fa2), що є обов’язковою умовою участі у AFCP-2019.

У разі виникнення питань або ускладнень з реєстрацією необхідно звертатись до відділу супроводження грантових проектів управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту за тел. (0552) 26-22-56 або e-mail: grantskherson@ukr.net (контактна особа – Луценко Анна Сергіївна).

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment