Про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Виплата розрахованої суми пільги здійснюється у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору. Після чого АТ “Ощадбанк” здійснює переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

За бажанням пільговика пільга може надаватися у грошовій готівковій формі. Для цього пільговик повинен до 15 жовтня (15 травня) подати до управління соціального захисту населення (смт Чаплинка, вул. Грушевського, буд. 44, каб. 1) заяву, у якій зазначити виплатні реквізити. Виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється з початку опалювального (неопалюваного) сезону, шляхом перерахування на рахунок пільговиків, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ „Укрпошта”.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment