Про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Виплата розрахованої суми пільги здійснюється у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору. Після чого АТ “Ощадбанк” здійснює переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

За бажанням пільговика пільга може надаватися у грошовій готівковій формі. Для цього пільговик повинен до 15 жовтня (15 травня) подати до управління соціального захисту населення (смт Чаплинка, вул. Грушевського, буд. 44, каб. 1) заяву, у якій зазначити виплатні реквізити. Виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється з початку опалювального (неопалюваного) сезону, шляхом перерахування на рахунок пільговиків, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ „Укрпошта”.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment