Про надання публічної інформації

Протягом ІІІ-го кварталу 2019 року до Чаплинської районної державної адміністрації надійшло 8 ( у 2018 р. – 11) запитів про надання публічної інформації, з яких: через СЕД АСКОД – 7, електронною поштою – 1, поштою – 0, особисто – 0.

За категоріями запитувачів 6 запитів надійшло від фізичних осіб, 1 – від юридичної особи, 1 – від представників ЗМІ.

Запити стосувалися надання наступної інформації: стосовно кількості військових поховань Другої світової війни; щодо утворення та утилізації відходів з гуми, пластмаси, нафтопродуктів; про кількість внутрішньо переміщених осіб на території району; про наявність бланків посвідчень дітей з багатодітних родин; стосовно забезпечення захисту осіб похилого віку та інших вразливих верств населення у 2018-2019 роках; щодо кількості комунальних установ та сукупний прибуток за 2018 рік; щодо стану електромереж, кількості аварійних відключень електроенергії за 2018 рік та середню тривалість відключення; стосовно соціального захисту сімей де є діти, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Отримані районною державною адміністрацією протягом ІІІ кварталу 2019 року 8 запитів розглянуто в установлені чинним законодавством строки.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment