Про надання публічної інформації

Протягом ІІІ-го кварталу 2019 року до Чаплинської районної державної адміністрації надійшло 8 ( у 2018 р. – 11) запитів про надання публічної інформації, з яких: через СЕД АСКОД – 7, електронною поштою – 1, поштою – 0, особисто – 0.

За категоріями запитувачів 6 запитів надійшло від фізичних осіб, 1 – від юридичної особи, 1 – від представників ЗМІ.

Запити стосувалися надання наступної інформації: стосовно кількості військових поховань Другої світової війни; щодо утворення та утилізації відходів з гуми, пластмаси, нафтопродуктів; про кількість внутрішньо переміщених осіб на території району; про наявність бланків посвідчень дітей з багатодітних родин; стосовно забезпечення захисту осіб похилого віку та інших вразливих верств населення у 2018-2019 роках; щодо кількості комунальних установ та сукупний прибуток за 2018 рік; щодо стану електромереж, кількості аварійних відключень електроенергії за 2018 рік та середню тривалість відключення; стосовно соціального захисту сімей де є діти, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Отримані районною державною адміністрацією протягом ІІІ кварталу 2019 року 8 запитів розглянуто в установлені чинним законодавством строки.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment