Про надання публічної інформації

Протягом ІІ-го кварталу 2019 року до Чаплинської районної державної адміністрації надійшло 9 ( у 2018 р. – 14) запитів про надання публічної інформації, з яких: через СЕД АСКОД – 6, електронною поштою – 1, поштою – 1, особисто – 1.

За категоріями запитувачів 4 запита надійшло від юридичних осіб, 3- від фізичних осіб, 1 – від громадських об’єднань, 1 – від представників ЗМІ.

Запити стосувалися надання наступної інформації: стосовно кількості українців похованих за кошти місцевих бюджетів; про земельні ділянки, що можуть бути відведенні громадянам України, першочергово учасникам бойових дій, учасникам та інвалідам війни, для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва; щодо переліку перевізників та інформації про транспортні засоби, які працюють на маршрутах; про суспільно помітні конфлікти протягом 2018-2019 років; щодо готовності до відкриття купального сезону; про надання копії розпорядження голови районної державної адміністрації; щодо кількості дітей з інвалідністю, зареєстрованих у районі, та функціонування спеціалізованих інтернатних закладів, у яких проживають діти з інвалідністю.

Отримані районною державною адміністрацією протягом ІІ кварталу 2019 року 9 запитів розглянуто в установлені чинним законодавством строки.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment