Про надання публічної інформації

Протягом ІІ-го кварталу 2019 року до Чаплинської районної державної адміністрації надійшло 9 ( у 2018 р. – 14) запитів про надання публічної інформації, з яких: через СЕД АСКОД – 6, електронною поштою – 1, поштою – 1, особисто – 1.

За категоріями запитувачів 4 запита надійшло від юридичних осіб, 3- від фізичних осіб, 1 – від громадських об’єднань, 1 – від представників ЗМІ.

Запити стосувалися надання наступної інформації: стосовно кількості українців похованих за кошти місцевих бюджетів; про земельні ділянки, що можуть бути відведенні громадянам України, першочергово учасникам бойових дій, учасникам та інвалідам війни, для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва; щодо переліку перевізників та інформації про транспортні засоби, які працюють на маршрутах; про суспільно помітні конфлікти протягом 2018-2019 років; щодо готовності до відкриття купального сезону; про надання копії розпорядження голови районної державної адміністрації; щодо кількості дітей з інвалідністю, зареєстрованих у районі, та функціонування спеціалізованих інтернатних закладів, у яких проживають діти з інвалідністю.

Отримані районною державною адміністрацією протягом ІІ кварталу 2019 року 9 запитів розглянуто в установлені чинним законодавством строки.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment