Про надання публічної інформації

Протягом ІІІ-го кварталу 2018 року до Чаплинської районної державної адміністрації надійшло 11 ( у 2017 р. – 17) запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 3, особисто – 2, через СЕД АСКОД – 6.

За категоріями запитувачів 4 запита надійшло від фізичних осіб, 3 – від представників ЗМІ, 2 – від юридичних осіб, 2 – від громадських організацій.

Запити стосувалися надання наступної інформації: щодо надання та використання субвенції з державного бюджету на програму “Нова українська школа”; щодо кількості комунальних закладів, які за 2018 рік перейшли до приватної власності; стосовно надання копій договорів оренди нежитлових приміщень; про кількість повідомлень щодо проведення мирних зібрань за період 2017 року та першого кварталу 2018 року; стосовно закладів охорони здоров’я, які знаходяться на балансі районної державної адміністрації; надання відомостей про об’єднані територіальні громади району, с/г господарства, фермерів, підприємства переробної галузі; надання копій документів, на підставі яких визначено право власності на земельну ділянку; щодо кількості громадян (учасники АТО, сімей загиблих учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа), які потребують поліпшення житлових умов.

Станом на 02 жовтня 2018 року отримані районною державною адміністрацією 11 запитів розглянуто в установлені чинним законодавством строки.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment