Про надання публічної інформації

Протягом ІІІ-го кварталу 2018 року до Чаплинської районної державної адміністрації надійшло 11 ( у 2017 р. – 17) запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 3, особисто – 2, через СЕД АСКОД – 6.

За категоріями запитувачів 4 запита надійшло від фізичних осіб, 3 – від представників ЗМІ, 2 – від юридичних осіб, 2 – від громадських організацій.

Запити стосувалися надання наступної інформації: щодо надання та використання субвенції з державного бюджету на програму “Нова українська школа”; щодо кількості комунальних закладів, які за 2018 рік перейшли до приватної власності; стосовно надання копій договорів оренди нежитлових приміщень; про кількість повідомлень щодо проведення мирних зібрань за період 2017 року та першого кварталу 2018 року; стосовно закладів охорони здоров’я, які знаходяться на балансі районної державної адміністрації; надання відомостей про об’єднані територіальні громади району, с/г господарства, фермерів, підприємства переробної галузі; надання копій документів, на підставі яких визначено право власності на земельну ділянку; щодо кількості громадян (учасники АТО, сімей загиблих учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа), які потребують поліпшення житлових умов.

Станом на 02 жовтня 2018 року отримані районною державною адміністрацією 11 запитів розглянуто в установлені чинним законодавством строки.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment