Про хід призову громадян України на строкову військову службу навесні 2019 року

Відповідно до Указу Президента України від 30 січня 2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» в Україні протягом квітня-червня 2019 року буде проведено черговий призов громадян України на строкову військову службу.

Для організації призову громадян на строкову військову службу, головою районної державної адміністрації 21 лютого 2019 року було видане розпорядження № 31 «Про підготовку та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року» та 28 лютого 2019 року виданий наказ військового комісара Чаплинського районного військового комісаріату «Про проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року».

Чаплинським районним військовим комісаріатом, за погодженням з головою районної державної адміністрації, всім головам виконавчих комітетів сільських, селищних рад 05 березня 2019 року було доведене планове завдання щодо призову на строкову військову службу в розрізі кожного населеного пункту відповідної громади.

З метою визначення ступеню придатності до строкової військової служби за медичними показниками в Чаплинській районній лікарні, відповідно до затвердженого графіка, був проведений медичний огляд призовників.

За результатами контрольного медичного огляду станом на 11.05.2019 року в команди для відправки у війська призначено 22 призовник, що становить 55% від планового завдання.

Додатково інформуємо призовників та їх родини відносно рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», введеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 року № 744 щодо недопущення залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в Операції Об’єднаних Сил в Донецькій та Луганській областях.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment