Про грантовий проект «HOUSES»

Про грантовий проект «HOUSES»

У регіонах України активізує свою діяльність новий проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), який фінансується Європейським Союзом та впроваджується ПРООН в Україні. Проект інформуватиме населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі, а також надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

У ході реалізації проекту ПРООН спиратиметься на партнерські відносини з місцевими органами влади, а також на майже десятирічний досвід мобілізації громадян для втілення місцевих спільних ініціатив, набутий в ході впровадження проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Також у ході реалізації Проекту, ПРООН тісно співпрацюватиме з Міжнародною фінансовою корпорацією (МФК).

Зацікавленість органу місцевого самоврядування в реалізації проекту на території громади буде братися до уваги при визначенні пріоритетності надання технічної підтримки. Для підтвердження зацікавленості та готовності сприяти реалізації проекту в селищі або ОТГ, радам відповідного рівня необхідно надіслати лист стандартного змісту (додається) на адресу проекту: 01023, м.Київ, вул. Еспланадна, 20, офіс 706.

Проінформувати про можливість участі у проекті представників існуючих ОСББ, ініціативних груп зі створення ОСББ, житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), які планують трансформуватись в ОСББ. Подати заявку на участь у проекті можна за посиланням www.houses.in.ua/registration.

Контактна особа з питань, що пов’язані з реалізацією проекту в Херсонській області є Регіональний координатор ПРООН пані Есма Умерова, тел. 050 979 40 85, e-mail: esma.umerova@undp.org.

                                                  Керівнику програми ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в регіонах

                                                                                                                                                  пану Мустафі Саіт-Аметову

Шановний пане Саіт-Аметов,

Від імені _____________ ради дозвольте засвідчити високу повагу Програмі розвитку ООН та повідомити про наступне.

_____________ рада, ознайомившись з інформацію про проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (далі – Проект), висловлює зацікавленість в його результатах та готовність сприяти в реалізації Проекту на території __________ громади.

Просимо розглянути можливість надання підтримки в рамках Проекту ініціативним групам зі створення ОСББ та існуючим ОСББ з метою зміцнення їхнього потенціалу на території нашої громади, а також можливість залучати представників __________ ради до заходів Проекту.

Контактною особою з питань участі в Проекті з боку ________ ради є __________ (тел. ________, моб. тел. _________ ).

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment