Позашкільній освіті України – 100 років

Розвиток позашкільної освіти в Україні, а також становлення позашкільних закладів тісно пов’язано з історичним, соціальним, економічним, політичним та культурним розвитком країни в цілому. Офіційним роком її народження вважається 1918 р., коли український педагог, прозаїк, літературознавець і громадський діяч Софія Федорівна Русова очолила Департамент дошкільної та позашкільної освіти в уряді молодої української держави. Вона значну увагу приділяла створенню національної системи виховання та освіти. Позашкільна освіта визнавалася нею не менш значущою ланкою у вихованні та формуванні молодої особистості на рівні з дошкільною та шкільною.

У 2018 році виповнилось 80 років позашкільному закладу освіти – Чаплинському селищному будинку творчості та юнацтва, історія створення якого бере свій початок з далекого 1938 року.

З нагоди ювілею, 30 листопада 2018 року на базі Чаплинського Культурно-мистецького Центру відбувся святковий концерт, участь в якому взяли представники Чаплинської районної державної адміністрації та Чаплинської районної ради. У першому відділенні концерту потішили глядача історичними кадрами та приємними спогадами. Згадали колишніх та нинішніх працівників Будинку творчості. Особливі подяки та подарунки вручені директорам та педагогам закладу. З нагоди такого дійства Грамотою голови Чаплинської районної державної адміністрації та голови Чаплинської районної ради нагороджено колектив комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти, у справу навчання та виховання підростаючого покоління.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment