Позашкільній освіті України – 100 років

Розвиток позашкільної освіти в Україні, а також становлення позашкільних закладів тісно пов’язано з історичним, соціальним, економічним, політичним та культурним розвитком країни в цілому. Офіційним роком її народження вважається 1918 р., коли український педагог, прозаїк, літературознавець і громадський діяч Софія Федорівна Русова очолила Департамент дошкільної та позашкільної освіти в уряді молодої української держави. Вона значну увагу приділяла створенню національної системи виховання та освіти. Позашкільна освіта визнавалася нею не менш значущою ланкою у вихованні та формуванні молодої особистості на рівні з дошкільною та шкільною.

У 2018 році виповнилось 80 років позашкільному закладу освіти – Чаплинському селищному будинку творчості та юнацтва, історія створення якого бере свій початок з далекого 1938 року.

З нагоди ювілею, 30 листопада 2018 року на базі Чаплинського Культурно-мистецького Центру відбувся святковий концерт, участь в якому взяли представники Чаплинської районної державної адміністрації та Чаплинської районної ради. У першому відділенні концерту потішили глядача історичними кадрами та приємними спогадами. Згадали колишніх та нинішніх працівників Будинку творчості. Особливі подяки та подарунки вручені директорам та педагогам закладу. З нагоди такого дійства Грамотою голови Чаплинської районної державної адміністрації та голови Чаплинської районної ради нагороджено колектив комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти, у справу навчання та виховання підростаючого покоління.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment