Позапланові перевірки пожежної безпеки у Чаплинському районі

Відповідно до листа Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 29 березня 2018 року № 1-648/18-125 та витягу з протоколу від      28 березня 2018 року № 11 засідання Кабінету Міністрів України  про вжиття в межах компетенції заходів щодо сприяння у проведенні перевірок торгівельно-розважальних та інших закладів масового перебування людей з питань промислової та пожежної безпеки Чаплинським районним сектором ГУ ДСНС України у Херсонській області розроблено відповідний графік, який погоджено і затверджено керівництвом ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Згідно зазначеного графіку в районі проводяться відповідні позапланові перевірки розважальних та інших закладів масового перебування людей в частині дотримання вимог законодавства у сфері промислової та пожежної безпеки. Станом на 23 квітня 2018 року в районі проведено перевірку 13 об’єктів, з яких 4 загальноосвітні навчальні заклади, 4 дошкільні навчальні заклади та 4 сільські будинки культури.

Основними порушеннями під час здійснення перевірок є: несправність (відсутність) автоматичної системи протипожежного захисту, несправність системи внутрішнього протипожежного водогону, експлуатація проводів з пошкодженою або такою, що в процесі експлуатації втратила захисні властивості ізоляцією, недостатня забезпеченість згідно норм належності первинними засобами пожежогасіння, частково оброблені дерев’яні конструкції перекриття будівель вогнезахисними сумішшями, не скрізь зроблені заміри опору ізоляції електричних мереж, є випадки експлуатації тимчасових ліній електромереж.

Керівникам установ і організацій вручені акти та приписи на усунення вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

За результатами перевірок до адміністративної відповідальності за порушення правил пожежної безпеки притягнуто 12 посадових осіб.

Перевірки продовжуються.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment