Позапланові перевірки пожежної безпеки у Чаплинському районі

Відповідно до листа Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 29 березня 2018 року № 1-648/18-125 та витягу з протоколу від      28 березня 2018 року № 11 засідання Кабінету Міністрів України  про вжиття в межах компетенції заходів щодо сприяння у проведенні перевірок торгівельно-розважальних та інших закладів масового перебування людей з питань промислової та пожежної безпеки Чаплинським районним сектором ГУ ДСНС України у Херсонській області розроблено відповідний графік, який погоджено і затверджено керівництвом ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Згідно зазначеного графіку в районі проводяться відповідні позапланові перевірки розважальних та інших закладів масового перебування людей в частині дотримання вимог законодавства у сфері промислової та пожежної безпеки. Станом на 23 квітня 2018 року в районі проведено перевірку 13 об’єктів, з яких 4 загальноосвітні навчальні заклади, 4 дошкільні навчальні заклади та 4 сільські будинки культури.

Основними порушеннями під час здійснення перевірок є: несправність (відсутність) автоматичної системи протипожежного захисту, несправність системи внутрішнього протипожежного водогону, експлуатація проводів з пошкодженою або такою, що в процесі експлуатації втратила захисні властивості ізоляцією, недостатня забезпеченість згідно норм належності первинними засобами пожежогасіння, частково оброблені дерев’яні конструкції перекриття будівель вогнезахисними сумішшями, не скрізь зроблені заміри опору ізоляції електричних мереж, є випадки експлуатації тимчасових ліній електромереж.

Керівникам установ і організацій вручені акти та приписи на усунення вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

За результатами перевірок до адміністративної відповідальності за порушення правил пожежної безпеки притягнуто 12 посадових осіб.

Перевірки продовжуються.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment