Повертаємося до адаптивного карантину!

Шановна громадо!

Нагадуємо, від 24 лютого Україна повертається до моделі адаптивного карантину. А отже знову буде запроваджено чотири рівні епідемічної небезпеки. Базовим для всієї країни стане жовтий. Тобто діятимуть ті ж обмеження, що й сьогодні, але з деякими послабленнями.

З відповідною постановою можна ознайомитися на Урядовому порталі за посиланням.

Боротьба з COVID-19 залишається пріоритетним завданням і для обласної влади. Щодня на Херсонщині здійснюються ПЛР-, ІФА-тестування та дослідження експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. Наразі відповідними тестами та киснем область забезпечена повною мірою.

Загальна захворюваність в області становить близько 49 осіб на 100 тис. населення. Антилідерами, згідно з останніми статистичними даними, стали м.Херсон і Голопристанський район, погіршується ситуація у Великолепетиському районі. Тому на цих територіях добову кількість тестувань буде збільшено.

Окрім цього, головам ОТГ та РДА вже доручено забезпечити допомогу головним лікарям опорних закладів охорони здоров’я області у розгортанні додаткових ліжкомісць та посилити активність COVID-патрулів.

Просимо: дотримуйтеся всіх рекомендацій МОЗ України та будьте соціально відповідальними. Від цього залежить життя і здоров’я оточуючих, ваших близьких та успіх у боротьбі з коронавірусною хворобою!

https://khoda.gov.ua/24-ljutogo-ukra%D1%97na-poverta%D1%94tsja-do-adaptivnogo-karantinu

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment