Посольство Великої Британії в Україні оголошує конкурс проектів у 2020-2021 році в рамках Програми міжнародної співпраці МЗС Великої Британії з метою сприяння подолання викликів пандемії коронавірусу COVID-19 в Україні

Міністерством закордонних справ Великої Британії, в рамках Міжнародної програми FCO, оголошено проведення конкурсу проектів у 2020-2021 роках, як один з елементів глобальної реакції Великобританії на виклики COVID-19.

До співпраці запрошуються організації громадянського суспільства, а також державні органи усіх регіонів України.

Розгядатимуться проектні пропозиції в сфері боротьби з корупцією, пов’язаною з COVID-19 на місцевому рівні, боротьби з дезінформацією та підтримки малого та середнього бізнесу в контексті COVID-19.

З метою сприяння подоланню локальної економічної кризи, спричиненою пандемією COVID-19, зменшення негативного впливу пандемії на наше суспільство, звертаємо увагу на необхідність долучитись до участі у вищевказаному конкурсі.

Кінцевий термін подання проектних заявок – 17.00 (київський час) 15 червня 2020 року.

Більш детально з інформацією про конкурс можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/2XE6U1K. (https://www.gov.uk/government/news/the-british-embassy-kyiv-call-for-project-proposals.uk) .

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment