Послуга патронату над дитиною в Чаплинському районі успішно функціонує вже рік!

Новий вид сімейного виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах або залишились без батьківського піклування, вперше в Херсонській області запроваджено в Чаплинському районі у квітні 2018 року. На сьогодні в Херсонській області послуга патронату над дитиною функціонує в чотирьох районах.

Нещодавно між Чаплинською районною державною адміністрацією, в особі голови районної державної адміністрації Бурейка Олександра Альбертовича, та патронатним вихователем Говорун Тетяною Дмитрівною продовжено дію договору надання послуги патронату над дитиною ще на один рік.

За підсумками року функціонування сім’ї патронатного вихователя маємо позитивні результати. Послугу патронату над дитиною отримали 4 дитини, з них: 3 дитини повернуто на виховання в біологічну сім’ї, запобігши їх соціальному сирітству, а одна дитина на сьогодні перебуває на вихованні в сім’ї патронатного вихователя.

Під час перебування дітей в сім’ї патронатного вихователя, фахівці служби у справах дітей, управління соціального захисту районної державної адміністрації, комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради, мобільної бригади екстреної соціально-психологічної допомоги, надавали патронатному вихователю всебічну допомогу у вирішені різних проблемних питань.

Вищезазначені обставини свідчать про те, що така форма тимчасового виховання дітей повністю підтвердила своє головне призначення – підтримка дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, збереження їхньої біологічної родини, захист їхніх прав та законних інтересів. Напрацьований досвід в подальшому буде використовуватись службою у справах дітей, управлінням соціального захисту населення, фахівцями соціальної роботи «Центру соціальних послуг» Чаплинської селищної ради, для допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment