Поради для виготовлення засобів захисту проти вірусної інфекції в домашніх умовах

Захисна медична маска виготовлена в домашніх умовах.

Одним із засобів захисту від коронавірусу  може стати захисна медична маска. Вважається, що вона здатна якщо не запобігти, то хоча б ускладнити пересування мікробів повітряно – крапельним шляхом від інфікованої людини до здорової. Можна виготовити це захисний засіб власноруч . Медичну захисну маску можна просто і швидко пошити з марлі або бинта і зміцнити її противірусну силу прошарком вати або ватину. Бажано використовувати натуральні матеріали:

Для пошиву потрібно:

-марля або широкий бинт,

-вата,

-гумка,

-нитка з голкою,

-ножиці.

Як зробити ватно-марлеву пов’язку :

1. Відріжте від бинта чотири прямокутники розміром 15х25 см. або ж складіть шматок марлі до таких розмірів.

2. Всередині отриманого прямокутника рівномірно розподіліть шар вати завтовшки 1 см. Чим товстіший буде ватний шар, тим складніше через нього буде дихати. Зовсім тонка пов’язка не захистить від інфекції.

3. Акуратно зшийте по периметру прямокутник. Також при бажанні можна прошити декілька рядків, щоб вата краще закріпилася.

4. Пришийте з одного боку на двох кінцях маски гумку завдовжки від 10 до 12 см, в залежності від її тугості та розмірів вашого обличчя – вона буде чіплятися за вуха і тримати маску на обличчі.

5. Те ж саме зробіть з іншого боку маски.

Не забувайте, що таку маску можна носити не більше 2 годин.

Як приготувати дієвий антисептик-в домашніх умовах.

Вам знадобляться такі інгредієнти:

на 1 літр антисептика 833 мл медичного спирту (не менше 90%)

15 мл гліцерину (можна використовувати гель алоє, але він значно дорожче)

42 мл пероксиду водню

4-5 крапель ефірної олії (наприклад, лаванда, ваніль, м’ята, грейпфрут). Можна без олії, це за бажанням для приємного аромату.

Для приготування антисептика вам потрібно змішати всі інгредієнти та додати 100 мл кип’яченої або дистильованої води. Потім перелити суміш в маленьку тару.

Як це працює? Активний інгредієнт в цьому дезінфікуючому засобі для рук – спирт, вміст якого в складі близько 60%, цього достатньо, щоб ефективно боротися з різними мікробами. Гліцерин зволожує шкіру, не даючи спирту сильно її пересушувати. Ефірне масло переб’є різкий запах спирту.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment