Популяризація офіційного працевлаштування

Державною службою України з питань праці розроблено аудіоролик на тему офіційного працевлаштування. Його мета – популяризація офіційного працевлаштування та формування негативного ставлення суспільства до застосування праці без належного оформлення та виплати заробітної плати в конвертах.

Проблема легалізації заробітної плати є достатньо серйозною і її вирішення є одним із першочергових завдань Держпраці. Необхідно зазначити, що вже тривалий час в Україні близько 23% зайнятого населення працюють без належного оформлення трудових відносин.

Відсутність належного соціального захисту, невиплата заробітної плати та регресивних виплат травмованим неоформленим працівникам спричиняє значне загострення соціального напруження в суспільстві.

Тільки офіційне працевлаштування забезпечує гідні умови праці, достойну зарплату, належну пенсію працівника в майбутньому та добробут для України.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення листом від 30.05.2018 № 16/229 надала позитивний висновок щодо соціального направлення даного аудіоролику.

Посилання на вказаний аудіоролик:

Аудіоролик:  https://www.youtube.com/watch?v=G0bsY-SCfDw

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment