Пізнай додаткові ресурси з нашою допомогою, щоб зробити своє життя кращим.

23 травня в будинку культури Григорівської сільської ради з метою підвищення ефективності заходів щодо розвитку сервісів й наближення до населення послуг Державної служби зайнятості та інших районних організацій, профілактики безробіття серед мешканців громади, у тому числі шляхом підвищення підприємницької ініціативи, а також розширення знань учнів старших класів про світ професій, ознайомлення з деякими професійно-технічними та вищими навчальними закладами відбувся профорієнтаційний виїзний захід в об’єднану територіальну громаду під назвою «Пізнай додаткові ресурси з нашою допомогою, щоб зробити своє життя кращим.»

Прологом до заходу стала поезія Ліни Костенко «Крила», а слова – «Людина, начебто, не літає, а крила має…» – спонукали присутніх до глибоких роздумів, стосовно власного життя. Саме такий початок розкривав головну ідею всієї зустрічі, спрямованої на те, щоб допомогти людині збагнути, що у неї є крила, і завдяки різним ресурсам можна зробити їх ще сильнішими і впевнено летіти до здійснення своїх задумів.

Традиційно відкривали захід організатори та господарі, а саме Голова районної державної адміністрації Бурейко Олександр Альбертович, директор Чаплинського районного центру зайнятості Богачова Вікторія Володимирівна та гостинний господар Присиваської громади Кліщевський Сергій Олександрович.

Існує вислів: «Хто володіє інформацією, той володіє ситуацією», проте інформацію треба вміти подавати та сприймати, комусь це краще вдається в індивідуальному порядку, окрім того, доречним є закріплення отриманої інформації під час виконання вправ та тренувань. Саме тому весь захід складався з трьох етапів: інформаційного, консультаційного та тренінгового.

Перший інформаційний етап пройшов у вигляді презентацій. Учні Чаплинського професійного аграрного ліцею розповіли про навчальний заклад, в якому здобувають професії актуальні на ринку праці. Керівник регіональних представництв на Херсонщині Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика Юрченко Аліна Юріївна презентувала навчальний заклад, у якому працює, закликала мешканців громади обирати для вступу цей ВУЗ, наголосивши на його численних перевагах. А потім, по черзі на сцену піднімались представники організацій та установ соціальної сфери, а саме – програмний спеціаліст Програми «Добре» Загоруйко Анна, тренер громадської організації «Вектор Розвитку» Сергеєва Інна, заступник директора Чаплинського районного центру зайнятості Ващенко Ірина Володимирівна, заступник начальника Управління соціального захисту населення Чаплинської РДА Цалко Людмила Олександрівна та спеціаліст по роботі з ветеранами та особами з інвалідністю цього ж управління Балясний Сергій Сергійович, начальник Чаплинського бюро правової допомоги Чавурська Олеся Валеріївна, начальник Чаплинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного Фонду України в Херсонській області Заболотній Олександр Володимирович, психолог мобільної бригади соціально психологічної допомоги Беспалько Тетяна Анатоліївна та керівник ресурсного центру Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Зозулінська Таміла Володимирівна, вони презентували свої організації та послуги, які ними надаються.

Гарного настрою під час заходу додали виконавиці пісень – учасники колективів художньої самодіяльності Присиваської ОТГ Кубай Оксана та Кавковська Наталія. Інформаційний етап заходу планомірно змінився консультаційним, в ході якого близько 70 осіб отримали індивідуальні консультації у різних фахівців. А для учнівської молоді було проведено профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу та профорієнтаційними іграми.

Всього у заході прийняли участь близько 150 осіб, у тому числі, демобілізовані військовослужбовці учасники антитерористичної операції, внутрішньо переміщені особи, учні 9-тих та 10-тих класів шкіл Присиваської громади, та інші мешканці сіл громади. Гостями на заході були голови Хрестівської ОТГ, Чаплинської ОТГ, Асканійської ОТГ та Хлібодарвської сільської ради, керівник апарату Чаплинської РДА Білоущенко Наталія Василівна, керівники структурних підрозділів Чаплинської РДА та головний редактор районної газети «Голос Таврії» Терлецька Ірина Іванівна.

Цей захід вдалось організувати та провести на такому рівні завдяки всебічній підтримці Голови Присиваської ОТГ Кліщевського Сергія Олександровича та його небайдужого, старанного колективу. За що адміністрація Чаплинського районного центру зайнятості виловлює щиру вдячність. Також дякуємо соціальним партнерам, які прийняли участь у заході.

Сподіваємось що цей захід стане в нагоді багатьом мешканцям громади та допоможе зробити їх життя кращим.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment