Підведено підсумки та визначено переможців Конкурсу

«Організаційним комітетом з проведення в районній державній адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі-Конкурс) підведено підсумки та визначено переможців Конкурсу.

        І призове місце в номінації «Кращий керівник» виборов Кульчицький Євгеній Геннадійович – начальник відділу з питань державної реєстрації – державний реєстратор районної державної адміністрації.

ІІ місце розділили між собою  – Кобець Віктор Олексійович – начальник фінансового управління районної державної адміністрації та Ковалів Максим Іванович – начальник відділу надання адміністративних послуг – адміністратор  районної державної адміністрації.

          В номінації «Кращий спеціаліст» І місце розподілили між собою  –  Сурдул Юлія Володимирівна, головний спеціаліст відділу з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації та Костенюк Сергій Олегович, спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

ІІІ місце отримала Серевко Інна Вікторівна, провідний спеціаліст по нагляду за призначенням  та виконанню пенсій відділу персоніфікованого обліку пільг і контролю за призначенням пенсій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

У II турі щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який буде проведено  на обласному рівні  візьмуть участь Кульчицький Є.Г., Сурдул Ю.В. та Костенюк С.О.

Вітаємо учасників Конкурсу із їх досягненнями продемонстрованими в         І турі та сподіваємось на гарні знання та перемогу у ІІ турі Конкурсу.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment