ПАТ Херсонгаз інформує

ПАТ Херсонгаз інформує

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дане Попередження видано про те, що на території населених пунктів          смт Чаплинка, с. Нове, с. Преображенка, с. Магдаликівка,           с. Кучерявоволодимирівка, с. Балтазарівка, с. Червона Поляна, с. Хрестівка,             с. Долинське, с. Надеждівка, смт Асканія-Нова, с. Іллінка, с. Молочне, с. Питомнік, с. Хлібодарівка, с. Новий Етап та між вказаними пунктами Чаплинського району проходять підземні газорозподільні мережі.

Уздовж цих газорозподільних мереж встановлені:

1) технічні смуги, межі яких охоплюють поверхню землі вздовж траси мереж завширшки 2 метри по обидва боки від зовнішньої стінки труби, в межах яких категорично забороняється складання юридичним і фізичним особам матеріалів і обладнання, садіння дерев, влаштування будь-яких споруд і будівель (в тому числі тимчасових), ведення земляних робіт, улаштування стоянок автотранспорту;

2) охоронні зони, в 15-ти метровій межі яких обмежується провадження господарської та іншої діяльності (категорично забороняється виконувати будівельні і земляні роботи без письмового погодження ПАТ “Херсонгаз”).

 

УВАГА!  ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЕРОЗТАШУВАННЯ ГАЗОРОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ ПРОВОДИТЬ ВИКЛЮЧНО ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ ПАТ “ХЕРСОНГАЗ”. ПАМ’ЯТАЙТЕ ЩО НЕСАНКЦІОНОВАНЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЛЯНИХ ТА БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ В ОХОРОННИХ ЗОНАХ ГАЗОРОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ ПРИЗВОДИТЬ ДО ПОШКОДЖЕННЯ ЦИХ МЕРЕЖ ТА АВАРІЙНОЇ ситуації в населеному пункті.

Порушники вимог Правил безпеки систем газопостачання (надалі — Правила безпеки), стверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 У 285 га Кодексу газорозподільних систем (надалі — Кодекс ГРМ), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2494, тобто особи (юридичні або фізичні), які винні у пошкоджені мереж несу і ь відповідальність згідно вимог чинного законодавства України і відшкодовують пАТ “Херсонгаз” понесені збитки при проведенні ремонту мережі, здійснення пусконалагоджувальних робіт, а також обсягу втрати природного газу в наслідок пошкодження.

Деякі посилання на законодавство України:

Кодекс ГРМ:

Пункт 2 глави 4 розділу III: “Проведення ремонтних, будівельних та земляних робіт на відстані менше ніж 15 м від ГРМ без дозволу на порушення об єктів благоустрою, який видається виконавчим органом сільської, селищної, міської ради за місцем проведення робіт, та письмового погодження Оператора ГРМ — не допускається.”

Пункт 20 глави 4 розділу НІ: “Проведення ремонтних будівельних та/або земляних робіт в охоронній зоні ГРМ здійснюється відповідно до законодавства за письмовим погодженням Оператора ГРМ.”

Абзац _2  пункту 21 глави 4 розділу ПІ: “Видача погодження Оператора ГРМ. його переоформлення, видача дубліката та його анулювання здійснюється на безоплатній основі.”

Абзац 5 пункту 21 глави 4 розділу ІІІ: “Роботи з усунення наслідків аварій можуть бути розпочаті без погодження Оператора ГРМ, але за обов’язкової присутності представника Оператора ГРМ та за” умови обов’язкового оформлення в подальшому погодження, шо передбачені цією главою”.

Кримінальний Кодекс України:

Стаття 194 Умисне знищення або  пошкодження майна.

 1. Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що  заподіяло шкоду  у великих розмірах карається  штрафом  до 50-ти неоподаткованих мінімумів громадян  на строк  від 120 до 240 годин або виправними  роботами  на строк  до 2-х років або обмеженням  волі  на  строк  до 3-х  років або  позбавленням  волі  на  той же строк.
 2. Те саме діяння вчинене шляхом підпалу, вибуху чи  іншим загально небезпечним способом або  заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах або спричинило  загибель людей або чи  інші тяжкі  наслідки –карається позбавленням  волі  на строк  від  3-х до  10 років.

 

Стаття 197. 1 «Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво»

Самлвільне заняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику карається штрафом від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців.

Самовільне зайняття земельної ділянки, вчинене особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або групою осіб, або щодо земельних ділянок особливо цінних земель, земель в охоронних зонах, зонах санітарної охорони, санітарно – захисних зонах чи зонах особливого режиму використання земель карається обмеженням волі на строк від 2 до 4 років або позбавлення волі на строк до 2 років.

Самовільне будівництво будівель або або споруд на самовільно занятій земельній ділянці, зазначеної у частині першій цієї статті карається штрафом від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Самовільне будівництво будівель або або споруд на самовільно занятій земельній ділянці, зазначеної у частині другій цієї статті, або вчинення особою, раніше судимою за такий саме злочин або злочин, передбачений частиною третьою цієї статті карається позбавленням волі на строк від 1 до 3 років.                                           .

ПАТ «Херсонгаз» переконливо просить не допускати пошкодження газорозподільних мереж та дотримуватись вимог чинного законодавства УКРАЇНИ!

Для отримання письмового погодження на проведення будівельних або земляних робіт Вам необхідно звернутися в найближче представництво ПАТ Херсонгаз”:

 1. м. Херсон, вул. Поповича, 3, конт.тел.: (0552) 32-76-21.
 2. смт Білозерка, пров. Чаленко, І, конт.тел.: (247) 2-12-07
 3. м. Олешки, вул. І вардїйська. 91. конт.тел.: (242) 2-20-67
 4. 4. Олешківський район, смт Брилівка. вул. Першотравневі 6, конт.тел.:

(242) 5-53-47

 1. м. Гола Пристань, вул. Ларіонова, 134. конт.тел.: (239) 7-84-92
 2. м. Нова Каховка, вул. Дружби, 33-а. конт.тел.: (249) 4-20-67.
 3. м. Каховка, вул. Козацька, 4, конт.тел.: (236) 5-78-01
 4. м. Берислав. пров. Промисловий, 1. конт.тел.: (246) 7-51-81
 5. смт Верхній Рогачик, вул. Ювілейна. 74-а. конт.тел.: (245) 5-07-07
 6. 1 смт Каланчак, вул. Херсонська, 70, конт.тел.: (230) 3-27-96.
 7. м. Скадовськ, вул. Джарилгацька, 163-а. конт.тел.: (237) 5-22-68 12
 8. смт Чаплинка, вул. Попова. 55, конт.тел (238) 2-12-65
 9. смт Велика Олександрівка, вул. Комунальна. 38-а, конт.тел  (232) 2-16-50
 10. 14.  смт Високопілля, вул. Банкова. 42. конт.тел.: (235) 2-17-81
 11. 1 м.  Генічеськ. вул. Соборна. 198, конт. Тел.(234) 3-20-45

Примітка: при зверненні щодо отримання письмового погодження при собі потрібно мати затверджену та погоджену усіма інстанціями проектну документацію, або у разі проведення ремонтно – відновлювальних робіт – затверджений проект виробництва робіт (схема)

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment