ПАМ’ЯТКА щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (Постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 (зі змінами)

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народженні дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Відповідно до затвердженого Порядку право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.

«Пакунок малюка» надається на кожну живонароджену дитину.

Пунктом 9 Порядку визначено, що «пакунок малюка» видається під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

Якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні «пакунки малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги звертається до обласного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для забезпечення отримувача «пакунком малюка».

Тобто якщо на день виписки у пологовому будинку відсутній «пакунок малюка»* для його отримання отримувач (мати, батько) подає заяву до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (заява оформлюється в пологовому будинку).

Згідно із заявою місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення забезпечує надання «пакунку малюка» (не більше ніж протягом 17 робочих днів) отримувачу за місцем проживання.

* Наразі здійснюється сертифікація товарів, що входять до «пакунків малюка» та організація їх доставки на обласний склад. Після надходження «пакунків малюка» на склад, їх видача здійснюватиметься відповідно до Порядку.

_________________________________________

Назва структурного підрозділу з питань соціального захисту населення

 

_________________________________________________________________

ПІБ

_________________________________________________________________

адреса проживання

__________________________________________________________________

 

З А Я В А

У зв’язку з відсутністю одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на момент виписки моєї новонародженої дитини з пологового будинку, прошу надати мені зазначений «пакунок малюка» за місцем проживання за адресою

Контактні телефони _________________________________________

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних.

_______________ ______________ ____________________

Дата підпис прізвище та ініціали

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment