Оздоровлення та відпочинок дітей Чаплинського району, влітку 2018 року

Організація оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року в районі здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04 вересня 2008 р. № 375-VI (зі змінами), на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 квітня 2018 року № 250 «Про оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2017 року і підготовку до оздоровчого сезону 2018 року».

У 2018 році Чаплинською та Асканія-Нова селищними радами, Хрестівською та Григорівською сільськими радими, прийнято відповідні програми, якими заплановано заходи з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій та передбачено виділення коштів на загальну суму 801,7 тис. грн., у тому числі на відпочинок – 330,6 тис. грн., на оздоровлення – 471,1 тис. грн.

З метою охоплення дітей пільгових категорій, які не увійшли до складу об’єднаних територіальних громад та проживають у селах Преображенка та Хлібодарівка діє районна програма оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 років. Районним бюджетом передбачено кошти в сумі 99,0 тис. грн.

Сільськими, селищними рада проведено роботу по створення штабів з організації та відпочинку дітей району.

На базі загальноосвітніх навчальних закладів в 2018 році організовано роботу 19 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням для 1105 дітей.

Відділами освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільських, селищних рад забезпечується погодження відкриття пришкільних таборів з Чаплинським відділенням відокремленого структурного підрозділу Скадовського міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Херсонський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України», Чаплинським міжрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонської області та Чаплинським районним сектором Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області.

Планується придбати 89 путівок відділом освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради та 29 путівок відділом освіти, культури, спорту та туризму Асканія-Нова селищної ради, 13 путівок відділом освіти, культури, молоді та спорту Хрестівської сільської ради для оздоровлення дітей пільгових категорій у позаміських таборах.

Сільським, селищним радам  рекомендовано забезпечити послугами оздоровлення та відпочинку не менш, як 70 % дітей пільгових категорій влітку 2018 року, особливу увагу приділити, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації створена персоніфікована база даних дітей пільгових категорій (61 дитина), які направляються на оздоровлення до державних підприємств України «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек». З початку року району виділено 6 безкоштовних путівок, 1 з 20 % оплатою її вартості, 1 з 30 % оплатою їх вартості та 1 з 50 % оплатою їх вартості. Оздоровлено 1 дитину позбавлену батьківського піклування, 1 дитину-сироту, 2 дитини з багатодітних сімей, 2 дитини з малозабезпечених сімей, 2 талановитих, обдарованих дітей, та 1 дитину учасника АТО.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment