Оздоровлення та відпочинок дітей Чаплинського району у 2019 році.

Організація оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року в районі здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04 вересня 2008 р. № 375-VI (зі змінами), на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 березня 2019 року № 239 «Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році та підготовку до оздоровчого сезону 2019 року».

У 2019 році Чаплинською та Асканія-Нова селищними радами та Григорівською сільською радою, прийнято відповідні програми, якими заплановано заходи з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій. Передбачено виділення коштів на загальну суму 746,0 тис. грн., у тому числі на відпочинок – 402,7 тис. грн., на оздоровлення – 343,3 тис. грн. Хрестівською сільською радою програму по оздоровленню та відпочинку дітей на 2019 рік не прийнято.

На базі загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році організовано роботу 12 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням для 659 дітей. Заплановано придбання 50 путівок відділом освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради та 22 путівки відділом освіти, культури, спорту та туризму Асканія-Нова селищної ради для оздоровлення дітей пільгових категорій у позаміських таборах.

Головам сільських, селищних рад рекомендовано забезпечити послугами оздоровлення та відпочинку не менш, як 70 % дітей пільгових категорій влітку 2019 року та приділити особливу увагу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації направляються на оздоровлення діти до державних підприємств України «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек». З початку року району отримано 4 безкоштовних путівок та 4 з 20 % оплатою їх вартості. Оздоровлено всього через дитячі центри 8 дітей, в тому числі 1 дитину позбавлену батьківського піклування, 3 дітей з багатодітних сімей, 1 дитину з малозабезпеченої сім’ї, 2 дитини, які перебувають на диспансерному обліку, 1 дитину учасника АТО.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment