Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом у Херсонській області станом на 11.04.2020 року

За останню добу на Херсонщині виявлено 3 нових випадки захворювання на COVID-19.

-Чоловік 50 років з Голопристанського району. Він контактував з людиною хворою на COVID-19. Зараз знаходиться на самоізоляції. Почувається добре. Підключення до апарату ШВЛ не потребує.

-Жінка 48 років з Олешківського району. Контактувала з людиною хворою на COVID-19. Також знаходяться на самоізоляції та не потребує підключення до апарату ШВЛ.

-Дівчина 16 років з Олешківського району. Контактувала з людиною хворою на COVID-19. Зараз знаходиться в обласній інфекційній лікарні. У неї підвищена температура, але стан задовільний, підключення до апарату штучної вентиляції легень не потребує.

З початку епідемії на Херсонщині лабораторним методом підтверджено 31 випадок захворювання на коронавірус.
Один з них – одужання у Генічеському районі та один летальний випадок в Олешківському.

За інформацією Національної поліції у Херсонській області з початку посиленого карантину складено 179 протоколів. За порушення умов обсервації складено 38 протоколів, з яких 26 у Каланчаці, 2 у Чаплинці та 10 у Херсоні.
Також ви можете відстежувати поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині за допомогою електронної мапи – https://khoda.gov.ua/index.php….
!Нагадуємо, що більшість випадків захворювання на Херсонщині виникли із-за контакту з хворими на коронавірус людьми, тож просимо вас без зайвої потреби не виходити на вулицю, зменшити коло своїх контактів та дотримуватись всіх умов карантину.

‼️Карантин – це не канікули!
‼️Бережіть себе та своїх близьких!       За матеріалами ХОДА

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment