Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Херсонщині 25.06.2020

За останню добу проведено 234 ПЛР-дослідження та  643 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу, зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19.
Це: жінка, 45 років, з Бериславського району. Обстежена як хвора на ГРВІ. Її стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

чоловік, 57 років, з Білозерського району.Контактував із раніше виявленим хворим на COVID-19. Його стан середньої важкості. Перебуває в обласній інфекційній лікарні.
Коло контактних осіб, за вищевказаними інфікованими,  встановлюється.

Тож наразі в області 190 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус.
З них:

175 людей побороли недуг;
12- інфіковані на COVID-19;
3 – померли.
Для проведення першого та другого етапів ПЛР в області наявні 4 800  тест-систем.
Всього в області визначено для надання медичної допомоги хворим на  гостру респіраторну хворобу COVID-19 10 закладів охорони здоров’я першої хвилі, у яких розгорнуто 429 ліжок.

Обласна інфекційна лікарня потужністю 141 ліжко-місце, на лікуванні перебуває 6 осіб, що становить 4,25 %  зайнятих ліжок.
Всього по області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 становить 1,39 %.

Відсьогодні в Україні починається зовнішнє незалежне оцінювання. Детально з правилами проведення ЗНО можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/Iife3Wn

Уряд дозволить роботу кінотеатрів з 2 липня, але з наповненістю не більше 50 %.

Вже два тижні в Україні фіксуються антирекорди. Тому просимо всіх із розумінням ставитись до карантину! Дотримуйтесь  рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України навіть після послаблення карантину. Бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких!
Прес-служба ОДА

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment