Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Херсонщині 20.07.2020

За останню добу проведено 228 ПЛР-досліджень  та  287  досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу, зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19.

Це :

чоловік, 44 роки, постійно проживає в м. Одеса. На момент виявлення навідував сім’ю в м.Херсон (Корабельний район). Обстежений як хворий  на пневмонію,  госпіталізований до обласної інфекційної лікарні. Стан середньої важкості.
дівчина, 22 роки, жителька м. Херсон (Суворовський район). Обстежена як хвора  на ГРВІ. Її стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.
чоловік, 38 років, житель с. Раденськ, Олешківського району. Обстежений з підозрою на COVID-19.  Госпіталізований до обласної інфекційної лікарні. Стан середньої важкості.
Тож наразі в області 216 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус.
З них:

193 людини побороли недуг;
20 – інфіковані на COVID-19;
3 – померли.

Для проведення першого та другого етапів ПЛР в області наявні  15 264 тест-системи.

Всього в області визначено для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 10 закладів охорони здоров’я першої хвилі, у яких розгорнуто 429 ліжок.

Обласна інфекційна лікарня потужністю 141 ліжко-місце, на лікуванні перебуває 5 осіб, що становить 3,54% зайнятих ліжок.

Всього по області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 становить 1,16%.

Просимо всіх із розумінням ставитись до карантину та дотримуватися протиепідемічних заходів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.
У разі погіршення епідемічної ситуації в регіоні, обмежувальні заходи буде відновлено.
Автор: Маргарита Івкіна, Прес-служба ОДА

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment