ОГОЛОШУЄТЬСЯ конкурс на зайняття вакантної посади

ОГОЛОШУЄТЬСЯ конкурс на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста служби у справах дітей Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області (категорія посади «В») з наступними УМОВАМИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації 19.11.2018 № 47-од

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття посади провідного спеціаліста служби у справах дітей Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області (категорія посади «В»)

Загальні умови

Посадові обов’язки
1. Веде облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, зазнали насилля, вчиняють правопорушення; веде їх особові справи.

2. Здійснює профілактичну роботу з дітьми, схильними до вчинення правопорушень, засуджених до покарання не пов’язаного з позбавленням волі, які допускають вживання тютюнових виробів, спиртних напоїв, наркотичних засобів та прекурсорів, недотримуються законодавства щодо порядку перебування в громадських місцях тощо, а також з їх батьками.

3. Веде електронний облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах в Єдиній інформаційній аналітичній системі «Діти».

4. Проводить роз’яснювальну роботу серед дітей та їх батьків в навчальних закладах, за місцем проживання, в робочому приміщенні, під час профілактичних відпрацювань, з метою запобігання вчиненню дітьми правопорушень.

5. Забезпечує здійснення перевірок місць відпочинку дітей та молоді, роботи розважальних закладів у нічний та вечірній час.

6. Здійснює роботу щодо дотримання законодавства у сфері використання праці неповнолітніх працівників та розглядає звернення власника підприємства, установи або організації усіх форм власності щодо звільнення працівника молодше 18 років.

7. Представляє у разі необхідності інтереси дітей в судах, у їх відносинах з підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності з різних причин.

8. Здійснює перевірки умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання.

9. Вживає заходів щодо соціального захисту дітей.

10. Надає органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціям, громадянам практичної та методичної допомоги, консультацій з питань соціального захисту дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень.

11. Виконує обов’язки секретаря координаційної ради у справах дітей районної державної адміністрації.

12. Виконує інші оперативні доручення начальника служби у справах дітей.
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 3500 грн., надбавка за ранг державного службовця та за вислугу років відповідно до ЗУ «Про державну службу» № 889-VIII та постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Безстрокове призначення на посаду
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання
1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (додаток 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2017 року № 648).

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою відповідно до постанови КМ України від 26 квітня 2017 року № 301.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка відповідно до наказу Національного агенства України з питань державної служби від 05 серпня 2016 року № 156.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (шляхом заповнення на веб-сайті НАЗК) у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Термін надання документів: з 20 листопада 2018 року по 05 грудня 2018 року з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, в п’ятницю з 8.00 до 15.30, за адресою: 75201, смт Чаплинка, вул. Грушевського, 87, служба у справах дітей районної державної адміністрації.
Дата, час і місце проведення конкурсу
10 грудня 2018 року о 14:00

смт Чаплинка, вул. Грушевського, 87
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу
Величко Ліна Анатоліївна,

(05538) 2-10-93

rda-chapl@khoda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1
Освіта
Вища освіта, не нижче ступеня бакалавра, молодшого бакалавра, бажано педагогічна

2
Досвід роботи
Не потребує

3
Володіння державною мовою
Вільне володіння державною мовою

Професійна компетентність
Вимога
Компетенти вимоги
1.
Якісне виконання поставлених завдань
вміння працювати з інформацією;
вміння систематизувати та оперувати даними;
дотримання виконавської дисципліни
2.
Командна робота та взаємодія
вміння працювати в команді;
вміння ефективної взаємодії з іншими;
вміння встановлювати зворотній зв’язок
3.
Технічні вміння
1) вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, офісну техніку
4.
Досягнення результатів
1) чітке бачення результату;
2) сфокусовані зусилля для досягнення результату;
3) запобігання та ефективне подолання перешкод
Професійні знання

Вимога
Компетенти вимоги
1
Знання законодавства
1. Конституція України.

2. Закон України «Про державну службу».

3. Закон України «Про запобігання корупції».

4. Закон України «Про місцеві державні адміністрації».

5. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

6. Закон України «Про доступ до публічної інформації».
2
Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)
1. Закон України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей».

2. Законодавчі акти, положення, інші нормативні документи з питань захисту прав дитини.

3. Сучасні технології з електронного урядування.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment