ОГОЛОШУЄТЬСЯ конкурс на зайняття тимчасово вакантної посади

ОГОЛОШУЄТЬСЯ конкурс на зайняття тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області (категорія посади «В») з наступними УМОВАМИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ керівника апарату

районної державної адміністрації

21.05.2018 № 5

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області (категорія посади «В»)

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Організовує виконання покладених на Відділ завдань щодо реалізації державної політики у сфері запровадження ефективного контролю в органах виконавчої влади, вдосконалення контрольної діяльності, спрямованої на здійснення якісного та своєчасного контролю за виконанням розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації, інших нормативно-правових актів.

2. Здійснює оперативний контроль за своєчасним та якісним виконанням завдань, визначених розпорядженнями і дорученнями голови районної державної адміністрації.

3. Забезпечує формування на розпорядження і доручення голови районної державної адміністрації контрольних справ.

4. Формує електронну базу даних на розпорядження та доручення голови районної державної адміністрації та його заступників. Систематично вносить відомості про хід виконання вимог цих документів, звітні інформації тощо.

5. Забезпечує підготовку узагальнених відомостей про стан фактичного виконання розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації для інформування керівництва районної державної адміністрації.

6. Здійснює контроль за дотриманням термінів зняття з контролю виконаних розпоряджень голови районної державної адміністрації, готує підсумкові довідки на зняття їх з контролю.

7. Щомісяця проводить аналіз та готує інформаційні матеріали з питань виконавської дисципліни та стану реагування виконавчими комітетами сільський,селищних рад по реалізації завдань розпоряджень доручень голови районної державної адміністрації.

8. Організаційно забезпечує доведення інформаційних листів, звітів, довідок про стан виконання розпоряджень і доручень, що надходять від безпосередніх виконавців, до заступників голови районної державної адміністрації, на яких покладено контроль за їх виконанням.

9. Проводить перевірки у структурних підрозділах районної державної адміністрації та районних службах стану організації контролю за виконанням актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій.

10. Сприяє створенню в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування системи ефективного контролю за виконанням документів, вивчає його стан у структурних підрозділах районної державної адміністрації, районних службах, виконавчих комітетах сільських, селищних рад, надає їм практичну і методичну допомогу. Готує з цих питань необхідний матеріал для доповіді керівництву.

11. Приймає участь у підготовці проектів розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації з питань, що відносяться до повноважень Відділу.

12. Вносить начальнику Відділу пропозиції щодо притягнення до відповідальності осіб, з вини яких допущено невиконання, несвоєчасне або неповне виконання вимог розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації.

13. Виконує інші доручення керівництва районної державної адміністрації та начальника Відділу.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4100 грн., надбавка за ранг державного службовця та за вислугу років відповідно до ЗУ «Про державну службу» № 889-VIII та постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Тимчасово вакантна посада на період декретної відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (додаток 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2017 року № 648).

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою відповідно до постанови КМ України від 26 квітня 2017 року № 301.

6.Заповнена особова картка встановленого зразка відповідно до наказу Національного агенства України з питань державної служби від 05 серпня 2016 року № 156.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (шляхом заповнення на веб-сайті НАЗК) у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Термін надання документів: з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, в п’ятницю – з 8.00 до 15.30, з 21 травня по 06 червня 2018 року за адресою: 75200, смт Чаплинка, вул. Грушевського, 87, відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату районної державної адміністрації

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

Районна державна адміністрація, смт Чаплинка, вул. Грушевського, 87

о 10.00 11 червня 2018 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Величко Ліна Анатоліївна

(05538) 2-14-01

rda-chapl@khoda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища освіта, не нижче ступеня бакалавра, молодшого бакалавра

2

Досвід роботи

Не потребує

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компетенти вимоги

1.

Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння працювати з інформацією;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

3) вміння вирішувати комплексні завдання

4) вміння систематизувати та оперувати даними;

5) вміння здійснити перевірку;

6) системність і самостійність у роботі;

7) уважність до деталей;

8)наполегливість

2.

Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими;

3) вміння надавати зворотний зв’язок

3.

Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись

4.

Досягнення результатів

1) чітке бачення результату;
2) сфокусовані зусилля для досягнення результату;
3) запобігання та ефективне подолання перешкод

5

Технічні вміння

Вміння та навички роботи з програмами пакету Microsoft Office (Word, Excel), вміння використовувати комп’ютерне обладнання та офісну техніку

Професійні знання

Вимога

Компетенти вимоги

1

Знання законодавства

Знання: – Конституції України;

– Законів України: «Про державну службу»;

«Про запобігання корупції»;

«Про місцеві державні адміністрації»;

«Про місцеве самоврядування  в Україні»;

«Про доступ до публічної інформації»;

 «Про звернення громадян» .

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

– Постанов Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року N 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та від 19 жовтня 2016 року N 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію»;

– Регламенту роботи Чаплинської районної державної адміністрації

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment