ОГОЛОШЕННЯ

Із метою організації недопущення поширення коронавірусу 2019-nCOV та проведенням попереджувальних заходів щодо захисту населення району від можливого інфікування повідомляємо про наступні заходи щодо обмеження особистого звернення громадян до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації:

– можливість подачі документів для оформлення всіх видів державних допомог, пільг та субсидій шляхом відправлення їх засобами поштового зв’язку на адресу: Чаплинське управління соціального захисту населення РДА, вул. Грушевського, 44, смт Чаплинка, поштовий індекс 75201;

– можливість подачі заяв на виплату допомоги при народженні дитини мережею Інтернет через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики за наступним посиланням: https://e-services.msp.gov.ua/.

– можливість подачі заяв на призначення субсидій мережею Інтернет через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики за наступним посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/.

– можливість отримання консультацій з приводу оформлення, призначення та нарахування пільг на житлово-комунальні послуги за номером мобільного телефону: 0994436798.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment