Оформлення субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого побутового палива та скрапленого газу

Субсидія  на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива   призначається   у   разі,   коли  житлове  приміщення  не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Норми забезпечення  населення  скрапленим  газом,  твердим та рідким  пічним  побутовим  паливом,  згідно  з якими призначаються субсидії, визначаються  обласними,  Київською   міськими  державними адміністраціями.

Відповідно до п. 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року        № 848 (зі змінами),  субсидія  для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного  побутового  палива   призначається  один  раз  на  календарний рік за особистим зверненням громадян. При цьому субсидія  на  оплату  житлово-комунальних  послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

У   жителів сільської   місцевості   приймання   заяв  з  необхідними документами  для  призначення  субсидій та передачу  до структурного  підрозділу  з  питань  соціального захисту населення районної державної адміністрації здійснює  уповноважена  особа,  яка  визначається  головами сільських, селищних рад.

За більш детальною інформацією щодо призначення просимо звертатися до управління соціального захисту населення,  за адресою: вул. Грушевського (Леніна), 44, смт Чаплина, тел.2-18-93 або до уповноваженної особи сільських, селищних рад.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment