Обговорили низку життєво-важливих питань громад

Обговорили низку життєво-важливих питань громад

В райдержадміністрації на засіданні координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яке відбулося 02  березня 2021 року під головуванням Володимира Галицького, голови районної державної адміністрації обговорено ряд життєво-важливих питань громад. На зібранні йшлося про вакцинацію населення ; збільшення ліжко-місць для хворих на GOVID -19 ; проведення медичного огляду працівників освіти та весняного призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України в 2021 році .

Керівники медичної сфери району детально поінформували присутніх щодо питань вакцинації населення громад проти GOVID-19, озвучили черговість та територіальне охоплення мешканців процесом вакцинації, розповіли про залучення медичних працівників різних ланок до процедури вакцинування. Не оминули питання збільшення ліжко-місць для хворих на GOVID -19 в КНП “Чаплинська лікарня” Чаплинської селищної ради та фінансову сторону питання.

Обговорено також питання проведення весняного призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України в 2021 році із врахуванням практики минулих років.

Представники органів місцевого самоврядування висловлювали свої думки з приводу вищезазначених першочергових задач та доповідали про готовність вирішувати питання на рівні громад.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment