Обговорення питань життєдіяльності громад району в Чаплинській райдержадміністрації

Днями, в райдержадміністрації під головуванням Олександра Бурейка, голови районної державної адміністрації відбулося засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. При обговоренні кожного з питань порядку денного, відбувся конструктивний діалог із залученням до нього керівників об’єднаних територіальних громад району, представників районної ради, районної державної адміністрації, Держпродспоживслужби, райвійськкомату.

Серед питань: укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж багатоквартирних житлових будинків; стан взаємодії органів місцевого самоврядування з Чаплинським міжрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області в частині забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення; підготовка пришкільних таборів до оздоровчого сезону та забезпечення прийняття та виконання програми «Дитяче харчування на 2019 рік; завершення приписки юнаків 2002 року народження до призовної дільниці Чаплинського району у січні-березні 2019 року та проведення призову до Збройних Сил України.

Жваво обговорювалося проблемне питання заборгованості перед ПАТ «Укртелеком» за послуги, надані пільговим категоріям громадян, згідно рішення Господарського суду Херсонської області, з інформацією по якому, перед присутніми виступила Катерина Дрозд, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Представники органів самоврядування висловили свою точку зору щодо вирішення питання. Голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко налаштував присутніх на співпрацю по вирішенню ліквідації заборгованості перед ПАТ «Укртелеком» та запропонував допомогу у роз’ясненні проблем представникам депутатського корпусу, які вирішують питання фінансування.

Детально розглянуто основні проблеми співпраці КНП «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Олена Юхненко, в.о. директора КНП «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», чітко окреслила основні задачі підприємства, серед яких: наявність проточної води та стан медичного обладнання в медзакладах району, проведення поточних ремонтів приміщень закладів первинної ланки. Вона також зазначила, що наступному етапі реформування потрібно звернути увагу на телемедицину та ведення відеоспостережень за хворими певних категорій. Своє бачення майбутньої роботи закладу, а також шляхи вирішення деяких проблемних задач висловила керуюча справами районної ради, Оксана Богдан.

В цілому на засіданні, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування прийнято низку рішень, а також узгоджено та намічено оптимальні шляхи вирішення ряду проблемних питань життєдіяльності громад.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment