Новопризначений керуючий Херсонською єпархією УПЦКП, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, відвідав Чаплинку.

05 лютого 2018 року Чаплинку відвідав новопризначений керуючий Херсонською єпархією  УПЦКП, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент. Відбулася робоча зустріч владики із головою Чаплинської районної державної адміністрації Олександром Бурейком. На зустрічі був присутній настоятель Свято-Покровського храму м. Херсона протоієрей Сергій Чудинович.

Під час зустрічі очільник району розповів гостям історію заснування смт Чаплинка та інших населених пунктів району. Олександр Бурейко в своїй розповіді зупинився на визначних місцях Чаплинського краю: знаменитому біосферному заповіднику ім. Ф.Е. Фальц-Фейна «Асканія-Нова», Солоному «Лемурійському» озері біля села Григорівка та селі Чорна Долина.

Владика Климент поінформував про своє бачення розвитку УПЦ Київського патріархату у Чаплинському районі.

Також розмова йшла про предків архієпископа, які мають коріння від свободолюбивих турбаївців, що були першопоселенцями Чаплинських земель по вимушеному переселенню з Полтавщини.

Представники влади та релігійної громади УПЦ КП висловили надію на подальше порозуміння органів влади та церковних громад в питаннях духовно-патріотичного виховання молоді.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment