Новопризначений керуючий Херсонською єпархією УПЦКП, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, відвідав Чаплинку.

05 лютого 2018 року Чаплинку відвідав новопризначений керуючий Херсонською єпархією  УПЦКП, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент. Відбулася робоча зустріч владики із головою Чаплинської районної державної адміністрації Олександром Бурейком. На зустрічі був присутній настоятель Свято-Покровського храму м. Херсона протоієрей Сергій Чудинович.

Під час зустрічі очільник району розповів гостям історію заснування смт Чаплинка та інших населених пунктів району. Олександр Бурейко в своїй розповіді зупинився на визначних місцях Чаплинського краю: знаменитому біосферному заповіднику ім. Ф.Е. Фальц-Фейна «Асканія-Нова», Солоному «Лемурійському» озері біля села Григорівка та селі Чорна Долина.

Владика Климент поінформував про своє бачення розвитку УПЦ Київського патріархату у Чаплинському районі.

Також розмова йшла про предків архієпископа, які мають коріння від свободолюбивих турбаївців, що були першопоселенцями Чаплинських земель по вимушеному переселенню з Полтавщини.

Представники влади та релігійної громади УПЦ КП висловили надію на подальше порозуміння органів влади та церковних громад в питаннях духовно-патріотичного виховання молоді.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment