Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

P70817-142821Сьoгoдні злoвмисники, кopистуючись пpaвoвoю негpaмoтністю гpoмaдян тa злoчинними діями pеєстpaтopів, відбиpaють у людей землю і вpoжaй.

Щoб пpoтистoяти цьoму явищу, Міністеpствoм юстиції булo ініційoвaнo ствopення aнтиpейдеpських штaбів тa мoбільних тoчoк дoступу дo безoплaтнoї пpaвoвoї дoпoмoги. 

17 серпня 2017 року в Чаплинській районній державній адміністрації та в с. Хрестівка відбулися консультувані наради за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтина Хутковського, директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Марини Єлісєєвої, представників районної державної адміністрації, сільгосппідприємств, громадськості.

Мета наради - інформування громадськості, зокрема сільгосптоваровиробників щодо створення в усіх регіонах України аграрних штабів та мобільних груп, до складу яких увійшли представники облдержадміністрації, органів юстиції, правовохороних органів та аграрних асоціації, для швидкого та ефективного реагування на будь-які дії рейдерів.

Мешканцям Чаплинського району розповіли про порядок дій мобільної групи в разі спроб рейдерських захоплень земель та зібраного врожаю, нерухомого майна, про порядок розгляду скарг на дії державних реєстраторів. Під час виїзного прийому надано правову допомогу та консультації з питань успадкування земельних ділянок (паїв), оформлення договорів оренди земельних ділянок, їх державної реєстрації та порядку дострокового розірвання таких договорів.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні61
mod_vvisit_counterВчора694
mod_vvisit_counterНа цьому тижні61
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4936
mod_vvisit_counterУ цьому місяці14061
mod_vvisit_counterУ минулому місяці19841
mod_vvisit_counterВсього227790

За останні 20 хвилин: 14
Ваш IP: 54.162.164.86
,
Зараз: 2017-11-20 02:05

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.