Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

К-ВолодимирівкаПід час роботи пришкільних дитячих таборів Чаплинського району в червні 2017 року служба у справах дітей районної державної адміністрації приймала участь у заходах для дітей під назвою «Країна щастя», організованих районним центром зайнятості, за участі управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Херсонскій області, громадської організації «Мангуст» м. Херсон і релігійної громади церкви «Благодать». Головною метою проведених заходів, було ознайомити школярів з їх правами та обов’язками, основами збереження здоров’я, особливостями вибору майбутньої професії, відповідальністю за вчинення правопорушень тощо.

      Зазначені заходи проводилися в ігровій формі у вигляді квесту. «КРАЇНА ЩАСТЯ»

з уявними містами: «Щасливе дитинство», «Здоров’я», «Любов», «Правопорядок», «Доброта», «Професія», приймала дітей, надаючи можливість проявити свої здібності, знання та розум.

      Квести проведено в НВК Асканія-Нова «ЗОШ І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад – гімназія», Павлівській та Кучерявоволодимирівській ЗОШ. Учні 4 – 8-х класів з піднесеним настроєм, девізами та ентузіазмом, активно та завзято змагалися між собою у кмітливості, спритності та знаннях. Приймаючи участь у грі діти отримали задоволення і гарний настрій, а переможці подарунки від організаторів.

Дякуємо всім за співпрацю, адже щасливі діти – це наше з Вами майбутнє.

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні96
mod_vvisit_counterВчора310
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1484
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4428
mod_vvisit_counterУ цьому місяці12719
mod_vvisit_counterУ минулому місяці28294
mod_vvisit_counterВсього170275

За останні 20 хвилин: 6
Ваш IP: 54.81.237.159
,
Зараз: 2017-08-24 10:53

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.