Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

акц 12.06В Чаплинці проведено акцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею. Ініціатором заходу виступило управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Спільно із  Чаплинською селищною радою та Бюро безоплатної правової допомоги спеціалісти завітали до пришкільних таборів відпочинку. Діти приймали участь в інтерактивних вправах, дізнавались про загрози, що супроводжують дитячу працю, обговорювали права дитини..

         Наприкінці акції школярі на повітряних кульках написали власні побажання, що символізуватимуть надії на щасливе дитинство і ще раз наголосили на тому, що в дитячому віці треба розвиватись, а не заробляти гроші тяжкою працею.

         Проблема дитячої праці тісно пов’язана із проблемою торгівлі людьми. Саме тому, в центрі селища проведено вуличну акцію для підвищення поінформованості громадськості про цю глобальну проблему та привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми.

       За останніми даними, діти, що працюють в небезпечних умовах є віком від 5 до 14 років. Дехто з них взагалі не відвідує школи, інші змушені поєднувати навчання з роботою, але часто це відбувається за рахунок першого. Не здобувши належної освіти, в дорослому віці така людина в більшості випадків може отримати лише непостійну, погано оплачувану роботу. Розірвати цей цикл – завдання, що стоїть перед світовою спільнотою.

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні97
mod_vvisit_counterВчора310
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1485
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4428
mod_vvisit_counterУ цьому місяці12720
mod_vvisit_counterУ минулому місяці28294
mod_vvisit_counterВсього170276

За останні 20 хвилин: 7
Ваш IP: 54.81.237.159
,
Зараз: 2017-08-24 10:53

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.