Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

    IMG 1890   «Зростаймо здоровими!» - під таким гаслом пройшла акція в рамках проекту районного осередку Ліги соціальних працівників України «Право на соціальний захист, як невід’ємна складова реформи у громадах».

       В рамках акції представник Чаплинської селищної ради спільно із завідувачкою дитячим відділенням районної лікарні провели зустрічі з дітьми в садочках селища. Діти принесли свої улюблені іграшки та уявили, що вони захворіли. Розповідали про те, що відчувають їх іграшки, які у них симптоми та дійшли висновку, що треба звернутись до лікаря.

     Лікар-педіатр познайомила дітей із медичними інструментами, якими вона користується в роботі, дала можливість потримати їх в руках, провести певні медичні маніпуляції своїм іграшкам аби їх вилікувати.

 

        Проблема за яку взялись ініціатори акції актуальна – діти бояться лікарів. Обійтися без походів до лікарні з дитиною неможливо - планові огляди, щеплення, консультації лікарів з приводу гострих захворювань.Часом не тільки болючі медичні маніпуляції (уколи, забір аналізів, щеплення), але і звичайний похід до лікаря, коли планується тільки огляд, перетворюється для малюка і його батьків у справжнє випробування. А лікар в такій ситуації витрачає час не на огляд дитини, а на заспокоювання.  Перелякану дитину важко оглядати та діагностувати . Як наслідок страху лікарів– несвоєчасне звернення до лікарні, самолікування, відмова від окремих медичних маніпуляцій . А на кону здоров’я дитини, а іноді і життя. Діти розповідали чому саме вони бояться певних маніпуляцій.

        За результатами акції, діти не тільки вилікували свої іграшки, а й дізнались про важливість для здоров’я фізичних вправ, здорового харчування, гігієни, визначили, що є шкідливим для здоров’я та запевнили, що тепер лікарні не бояться.

       Захід відбувся в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», яка адмініструється БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» і ГО «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні775
mod_vvisit_counterВчора610
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3464
mod_vvisit_counterНа минулому тижні3385
mod_vvisit_counterУ цьому місяці10639
mod_vvisit_counterУ минулому місяці20919
mod_vvisit_counterВсього203657

За останні 20 хвилин: 16
Ваш IP: 54.81.79.128
,
Зараз: 2017-10-20 19:59

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.