Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

images copy copy copy copy copy copy copy copyШановні жителі району!

                 З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України прийміть найсердечніше вітання і побажання.

           Це не просто День народження держави. Це свято Української Державності,  свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Подробнее...

                                          336336 Шановні жителі району!

           Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню, виховувати повагу до нього у дітей та онуків.  Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

Подробнее...

images copy copy copy copy copy copy24 серпня  2017 року, у День Незалежності України, на великі екрани вийде історична кінострічка "Червоний", знята за одноіменним романом Андрія Кокотюхи. В основі розповіді - повстання в одному зі сталінських таборів для політв'язнів, яке підняв полонений воїн УПА.  

Подробнее...

191059Державна фіскальна служба України у листі від 26.07.2017 № 19716/7/99-99-10-01-17 надала роз’яснення щодо повідомлення контролюючих органів про втрату та/або пошкодження інформації (утомучислі, інформації, яка міститься у базах даних обліку платника податків) унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платника податків.

Зокрема, зазначено, що Верховною Радою України 13.07.2017 прийнято Закон України № 2143 «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платників податків).

Детальніше...

191059З моменту набуття Україною незалежності інститут державної служби перетворився на самодостатню частину механізму державного управління, яка забезпечує реалізацію функцій держави. Разом з тим, сьогодні в Україні формується демократична правова держава. Цей процес передбачає необхідність подальшого розвитку нормативно-правового забезпечення державної служби. Подальше вдосконалення цього різновиду діяльності має бути спрямоване на підвищення рівня керованості найважливіших відносин у сфері державної служби, а тому на створення умов для ефективного виконання державними службовцями своїх трудових функцій. Сучасна державна служба знаходиться в стані свого розвитку та подальшого формування, в основі чого лежить продовження процесу формування механізму державного управління. Відповідно до Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020», схваленої Указом Президента України від 12 січня 2015 року № 5/20151, реалізацію реформи державного управління визначено однією з першочергових реформ. Її мета – створення професійного інституту державної служби та забезпечення її ефективності. Вже майже рік - новий закон вступив у силу з 1 травня 2016 року - в Україні іде реформа державної служби. Як бачимо, цьому процесу надано потужного імпульсу шляхом ухвалення 25 грудня 2015 року нового Закону України «Про державну службу». За даними Національного агентства України з питань державної служби, яке на сьогодні працює над створенням інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS), станом на 31 березня 2017 року кількість посад державної служби в

Детальніше...

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні95
mod_vvisit_counterВчора310
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1483
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4428
mod_vvisit_counterУ цьому місяці12718
mod_vvisit_counterУ минулому місяці28294
mod_vvisit_counterВсього170274

За останні 20 хвилин: 7
Ваш IP: 54.81.237.159
,
Зараз: 2017-08-24 10:43

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.