Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

35956Нарешті наступило довгоочікуване літо – пора відпусток і відпочинку в єднанні з природою на свіжому повітрі. За прогнозом синоптиків літо 2017 буде спекотним і довгим. Відомо, що найкращим способом охолодження в жаркі дні є купання у річках, озерах та морях.Оскільки у Чаплинському районі такі водойми відсутні, діти та дорослі охолоджуються купаючись у зрошувальних каналах, які пронизують наш район. Не даремно на укосах всіх каналів зрошувальної системи величезними буквами написано застереження «ЗРОШУВАЛЬНИЙ КАНАЛ – НЕ МІСЦЕ ДЛЯ КУПАННЯ», «КУПАТИСЬ ЗАБОРОНЕНО». Але, на жаль, цим застереження нехтують майже всі охочі охолодитися в прохолодній воді каналу, як і діти, так і дорослі. Без перебільшень, кожен рік в Чаплинському районі під час «безпечних» купань в зрошувальних каналах гинуть люди, в тому числі і діти, нехтуючи застереженнями.

Детальніше...

0302201702Управління Держпродспоживслужби в Чаплинському районі  запрошує на роботу спеціалістів ветеринарної медицини та санітарної служби за такими вакансіями:

-         Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини;

-         Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – 2 вакансії;

-         Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства;

-         Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства;

-         Провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Заробітна плата згідно штатного розпису, сплачується стабільно з повним соціальним пакетом. Для сімейної пари є в наявності житловий будинок.

Телефон та адреса для звернень:     роб.   /05538/  2-13-37;  2-18-33

                                                           моб.     050-8128698

      Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Асканійська, 9а

Земля Таврии чеснок 126 червня 2017 р. фермерів-виробників часнику в Херсонській області запрошуємо до участі у Форумі часничників!

Шановні виробники часнику!

         Запрошуємо Вас взяти участь у Форумі, який складатиметься з двох частин. Перша — День поля на базі господарства ТОВ “ТД Зоря”, що розташоване у                 с. Кучерявоволодимирівка. ,Чаплинський р-н, Херсонської обл..

Друга — круглий стіл, що відбудеться в смт. Чаплинка за адресою вул. Франко, 48 б, в конференц-залі кафе “Імперіал”.

Перша частина  «День поля» о 10:00

Детальніше...

1401

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом — Днем державної служби!
   
Серед реформ, які сьогодні запроваджує Уряд, важливе місце посідає реформування державною управління та державної служби, перетворення її на якісну сервісну інституцію. Наше завдання не лише підвищити рівень суспільної довіри та авторитету державного апарату, забезпечити його ефективне та прозоре функціонування і зміцнити міжнародний імідж України, а втішти високі європейські стандарти у життєдіяльності суспільства та держави.

Детальніше...

191059Щиро вітаю вас з професійним святом ‒ Днем державної служби! В Україні сьогодні формується ефективна система державної служби, яка є важливою складовою політичної трансформації українського суспільства, наближення його до європейських стандартів. Саме високопрофесійна державна служба здатна забезпечити розумно організоване, демократичне, правове та результативне державне управління. Закон України “Про державну службу” заклав засади політично нейтральної, заснованої на принципах служіння народові та професіоналізму державної служби, а набутий досвід дає можливість удосконалити його. Підвищенню ефективності державної служби також сприяє створена система підготовки та підвищення фахового рівня державних службовців,

Детальніше...

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні432
mod_vvisit_counterВчора731
mod_vvisit_counterНа цьому тижні432
mod_vvisit_counterНа минулому тижні6015
mod_vvisit_counterУ цьому місяці17293
mod_vvisit_counterУ минулому місяці16638
mod_vvisit_counterВсього123205

За останні 20 хвилин: 6
Ваш IP: 54.146.47.178
,
Зараз: 2017-06-26 14:19

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.