Невідкладні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху в районі

Питання про невідкладні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху в районі винесено на порядок денний наради із сільськими, селищними головами району. Голова районної державної адміністрації, Володимир Галицький наголосив, що відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації визначено завдання за участю органів місцевого самоврядування вжити вичерпних заходів, спрямованих на визначення місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно-небезпечних місць на відповідних автомобільних дорогах, вулицях у населених пунктах. Очільник району зазначив, що надважливість питання в тому, що воно стосується безпеки життя громадян на дорогах.

Володимир Буснюк, поінформував присутніх що в установленому порядку потрібно узгодити із представниками Національної поліції застосування в зазначених місцях технічних засобів, приладів контролю, які в автоматичному режимі будуть здійснювати виявлення та фотозйомку або відеозапис подій, що містять ознаки адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, а також закупити, провести монтаж таких приладів для подальшого підключення до автоматичної системи фіксації.

Представник місцевого відділення поліції, Микола Процун звернув увагу керівників сільських селищних рад щодо питання обстеження доріг, розміщення дорожних знаків, дотримання правил переміщення через місцеві мости на зрошувальних каналах, великогабаритного автотранспорту.

В ході обговорення визначилися щодо основних завдань районної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху серед яких: проведення обстеження доріг; визначення місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно-небезпечних місць на відповідних автомобільних дорогах у населених пунктах. Головою районної державної адміністрації взято питання на особистий контроль.

Пунктом 7 доручення Прем’єр-міністра України за результатами селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України від 21 січня 2020 року головам обласних, Київської міської держадміністрацій визначено завдання за участю відповідних органів місцевого самоврядування вжити вичерпних заходів, спрямованих на визначення місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно-небезпечних місць (ділянок) на відповідних автомобільних дорогах, вулицях і дорогах у населених пунктах, в установленому порядку узгодити з Національною поліцією питання про застосування в зазначених місцях (на ділянках) технічних засобів (приладів контролю), які в автоматичному режимі будуть здійснювати виявлення та фотозйомку або відеозапис подій, що містять ознаки адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. А також здійснити придбання (закупівлю) таких засобів (приладів), їх
монтаж/розміщення у визначених місцях і вжити заходів до подальшого підключення до автоматичної системи фіксації.
дане завдання дублюється у дорученні голови обласної державної адміністрації від 30 січня 2020 року № 23-д за результатами наради з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та  міськими  головами  міст обласного значення від 22 січня 2020 року, де пунктом 7.2. головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення (за згодою),
головам об’єднаних територіальних громад (за згодою) визначено завдання Розглянути можливість створення робочих груп щодо забезпечення безпеки  дорожнього  руху,  впровадження  системи  відеофіксації правопорушень, залучивши до роботи в ній представників територіальних органів патрульної поліції, громадськості, дорожніх служб для забезпечення безпечного дорожнього руху та зменшення смертності на автошляхах області.
Головою обласної державної адміністрації видано розпорядження від 29 січня 2020 року № 87 “Про робочу групу з питань законності у сфері безпеки дорожнього руху та розвитку автоматизованої системи відеофіксації правопорушень в області”, яким створено вказану групу, до складу якої включено представників обласної державної адміністрації, національної поліції, громадськості, Служби автомобільних доріг у Херсонській області та інших.
Тому, пропоную створити на території району робочу групу з питань законності у сфері безпеки дорожнього руху та розвитку автоматизованої системи відеофіксації правопорушень, до складу якої включити представників районної державної адміністрації, національної поліції, дорожніх служб, громадськості та об’єднаних територіальних громад.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment