Нарада – навчання по роботі з пестицидами

Нещодавно в залі засідань районної державної адміністрації під головуванням Любові Андрєєвої, начальника Чаплинського міжрайонного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбулася нарада-навчання з керівниками і спеціалістами сільгосппідприємств всіх форм власності (головними агрономами, агрономами із захисту рослин), особами підприємницької діяльності, спеціалістами з питань охорони праці, а також з працівниками, які будуть задіяні на роботах з пестицидами і безпосередньо виконувати роботи із захисту рослин, роботи пов’язанні із зберіганням, транспортуванням засобів захисту рослин та їх торгівлею.

За результатами наради-навчання, головним спеціалістом відділу прогнозування фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Галиною Щур проведено щорічний інструктаж безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами, запобіганню забруднення їх залишками продукції навколишнього середовища та основні вимоги щодо техніки безпеки при роботі з пестицидами. Працюючим з пестицидами видано посвідчення про проходження спеціальної підготовки  з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами, що є підставою для отримання допуску на виконання вищезазначених робіт за наявності медичної книжки з медичним висновком комісії про відсутність протипоказань за станом здоров`я.

Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Чаплинської районної державної адміністрації, Олена Беспалько поінформувала про необхідність застосування засобів індивідуального захисту при роботі з пестицидами та агрохімікатами.

Вікторія Дрозд, старший фельдшер Чаплинської підстанції Каховської станції комунального закладу ознайомила присутніх з Правилами надання першої долікарської допомоги при отруєнні пестицидами.

Про профілактичної роботи з питань охорони праці та порядок повідомлення у разі отруєння пестицидами та отрутохімікатами  повідомив Лелеко Олександр Вікторович, страховий експерт Новотроїцького відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків.

Такого  роду  навчання  запобігають можливим  порушенням при  роботі з пестицидами та роботах, пов’язаних із зберіганням, транспортуванням засобів захисту рослин.

 

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment