Нарада – навчання по роботі з пестицидами

Нещодавно в залі засідань районної державної адміністрації під головуванням Любові Андрєєвої, начальника Чаплинського міжрайонного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбулася нарада-навчання з керівниками і спеціалістами сільгосппідприємств всіх форм власності (головними агрономами, агрономами із захисту рослин), особами підприємницької діяльності, спеціалістами з питань охорони праці, а також з працівниками, які будуть задіяні на роботах з пестицидами і безпосередньо виконувати роботи із захисту рослин, роботи пов’язанні із зберіганням, транспортуванням засобів захисту рослин та їх торгівлею.

За результатами наради-навчання, головним спеціалістом відділу прогнозування фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Галиною Щур проведено щорічний інструктаж безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами, запобіганню забруднення їх залишками продукції навколишнього середовища та основні вимоги щодо техніки безпеки при роботі з пестицидами. Працюючим з пестицидами видано посвідчення про проходження спеціальної підготовки  з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами, що є підставою для отримання допуску на виконання вищезазначених робіт за наявності медичної книжки з медичним висновком комісії про відсутність протипоказань за станом здоров`я.

Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Чаплинської районної державної адміністрації, Олена Беспалько поінформувала про необхідність застосування засобів індивідуального захисту при роботі з пестицидами та агрохімікатами.

Вікторія Дрозд, старший фельдшер Чаплинської підстанції Каховської станції комунального закладу ознайомила присутніх з Правилами надання першої долікарської допомоги при отруєнні пестицидами.

Про профілактичної роботи з питань охорони праці та порядок повідомлення у разі отруєння пестицидами та отрутохімікатами  повідомив Лелеко Олександр Вікторович, страховий експерт Новотроїцького відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків.

Такого  роду  навчання  запобігають можливим  порушенням при  роботі з пестицидами та роботах, пов’язаних із зберіганням, транспортуванням засобів захисту рослин.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment