Нарада-навчання для фахівців соціальної роботи щодо забезпечення прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що залишилися без батьківського піклування

20 лютого 2020 року на виконання доручення голови обласної державної адміністрації в Чаплинській районній державній адміністрації відбулася нарада-навчання для фахівців соціальної роботи сільських, селищних рад району щодо забезпечення прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що залишилися без батьківського піклування.

Участь у нараді взяв голова районної державної адміністрації – Володимир Галицький, який розпочав виступ із вшанування Дня Героїв Небесної Сотні та закликав усіх присутніх не забувати героїзм українських захисників – і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України. Крім того, голова районної державної адміністрації повідомив, що на відеоселекторній нараді за участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Кулеби М.М. було повідомлено про припинення прийняття дітей, які залишилися без піклування батьків, до Будинків дитини з 01 квітня поточного року, у зв’язку з чим виникла нагальна потреба у поширенні мережі сімей патронатних вихователів, як альтернативи закладам інституційного догляду дітей. Очільник району наголосив, що в кожній громаді має бути утворено не менше однієї патронатної сім’ї, і цю роботу треба розпочати вже сьогодні.

В ході наради-навчання працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, фахівцям із соціальної роботи доведено інформацію про посилення контролю і відповідальності за життя та здоров’я дитини-сироти і дитини, позбавленої батьківського піклування, яка виховується в сімейних формах виховання,. Обговорили також популяризацію сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment