Нагородження учасників АТО Чаплинської ОТГ

01 березня 2019 року у Чаплинському культурно-мистецькому центрі відбулося нагородження учасників бойових дій на сході України, жителів Чаплинської громади – відзнаками Президента України “За участь в антитерористичної операції”. Захід організовано Чаплинською селищною радою.

Розпочато захід Державним гімном України та хвилиною мовчання за загиблими в жорстокому протистоянні на Луганщині та Донеччині воїнами.

58 учасників АТО отримали високі державні відзнаки. Із словами щирої подяки за відданість, мужність та проявлений патріотизм, а також теплими привітаннями, до демобілізованих українських воїнів, звернулися голова Чаплинської селищної ради, Олексій Фаустов, голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко, районний військовий комісар, Геннадій Куць. В залі знаходилися також рідні військових, які брали участь в АТО.

Чудові вокальні номери на патріотичну тематику, надавали заходу особливу урочистість. Крім нагород захисники також отримали обереги, виготовлені учнівською молоддю Чаплинської громади

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment