Нагородження учасників АТО Чаплинської ОТГ

01 березня 2019 року у Чаплинському культурно-мистецькому центрі відбулося нагородження учасників бойових дій на сході України, жителів Чаплинської громади – відзнаками Президента України “За участь в антитерористичної операції”. Захід організовано Чаплинською селищною радою.

Розпочато захід Державним гімном України та хвилиною мовчання за загиблими в жорстокому протистоянні на Луганщині та Донеччині воїнами.

58 учасників АТО отримали високі державні відзнаки. Із словами щирої подяки за відданість, мужність та проявлений патріотизм, а також теплими привітаннями, до демобілізованих українських воїнів, звернулися голова Чаплинської селищної ради, Олексій Фаустов, голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко, районний військовий комісар, Геннадій Куць. В залі знаходилися також рідні військових, які брали участь в АТО.

Чудові вокальні номери на патріотичну тематику, надавали заходу особливу урочистість. Крім нагород захисники також отримали обереги, виготовлені учнівською молоддю Чаплинської громади

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment