На Кам’янській Січі відбудеться екскурсія, яка розкриє таємниці козаків на Херсонщині

А ви вірите, що машина часу існує? У цьому можна переконатись на Кам’янській Січі 30 квітня – 1 травня під час відкриття туристичного сезону на Херсонщині-2018.

Кам’янська Січ – єдина автентична Січ в Україні, що збереглася до наших днів на Херсонщині і наразі є унікальною пам’яткою козацької доби.

Все складніше у наш цифровий вік відчувати зв’язок із пращурами, на якому й будується любов до рідного краю. Тож з нагоди свята наукові співробітники Національного заповідника Хортиця запрошують гостей  доторкнутися до історії.

Завідувач сектору «Кам’янська Січ» Андрій Лопушинський проведе усіх бажаючих стежками наших пращурів та покаже історичні пам’ятки, що збереглися з часів козаків. Він розповідатиме цікаві історії та легенди про їхню добу і кожен відвідувач зможе хоча б ненадовго здійснити мандрівку у часі.

Під час екскурсій у гостей заходу буде можливість побачити мальовничі краєвиди, які відкриваються з берега річки Камянки та насолодитись красою природи, а саме рослин, які занесені у Червону книгу України.

Окрім багатого рослинного світу, у ході екскурсії можна буде побачити «сад каменів», залишки маєтку нащадку козаків Огаркова, «лису» гору, чудовий краєвид на річку Кам’янку.

Усіх гостей  чекають у селищі Республіканець, Бериславського району, де готові розкривати усі історичні факти та ознайомити з цікавою історією козацького осередку на Херсонщині.

http://khoda.gov.ua/na-kamjansk%D1%96j-s%D1%96ch%D1%96-v%D1%96dbudetsja-ekskurs%D1%96ja-jaka-rozkri%D1%94-ta%D1%94mnic%D1%96-kozachestva-na-hersonshhin%D1%96

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment