На Херсонщині стартував обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

У нашого українського народу було славне минуле. Козацьке військо упродовж віків було армією, яка протистояла чужинцям, яка боронила свою землю і український народ від завойовників. Служити в українському війську, служити Україні – було справою життя і честі.

Сьогодні, 05 червня, близько три сотні школярів з усіх районів та ОТГ області зібралися у с. Красне, Скадовського району, де 6 днів проживатимуть у польовому таборі «Ювілейний».

На урочисте відкриття ІІ-го обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура») – «Джура – 2018: Південний Форпост» зібралися  найспритніші та найактивніші нащадки козаків, юні патріоти України, а також вельмишановні гості.

Привітав присутніх з урочистою подією заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь.

«Велика радість переповнює, коли бачиш на цьому плацу таку велику кількість молодих патріотів нашої рідної держави. Можна з впевненістю сказати, що майбутнє нашої України у завзятих, наполегливих, гарячих серцях і їхніх руках. Наразі у вас попереду кілька днів випробувань, важливих змагань, де у вас буде унікальна можливість відчути дух братерства, який повинен панувати між всіма українцями задля нашого майбутнього. Бо лише в єдності ми розбудуємо нашу державу сильною та процвітаючою, незалежною та вільною. Запам’ятайте – все у ваших руках. Лише в чесній боротьбі визначиться переможець. Але сьогодні ви вже всі переможці, бо ви дійшли до другого етапу», – наголосив Андрій Балонь та побажав юним джурам запеклої та гарної боротьби, чесного суддівства та перемогу найсильнішим.

Вже наступного дня діти виконували вправи зі стрільб, розбирали та збирали зброю, ознайомлювалися з військовою технікою, долали смугу перешкод розвідника під звуки учбових гранат та димової завіси.

Присутній на заході директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький наголосив: «Я впевнений, що практичні навички, які ви здобудете на грі «Джура», обов’язково знадобляться у повсякденному житті. Ці дні, які ви проведете у таборі для вас будуть випробуванням. Насамперед на силу духу вашу, міці та братерства вашої команди. Бажаю, кожному перемоги та нехай переможе найкращій».

Упродовж шести днів, діти щодня проходитимуть шикування, вечірню перевірку, робитимуть ранкову руханку та нестимуть вартову службу.

За час спільної гри діти знайдуть нових друзів, пізнають радість традиції,  спільної молитви, щирого побратимства та незабутньої миті перемоги. Віримо, що переможе найсильніший.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment