На Херсонщині сприяють розвитку зеленого туризму

17 квітня у рамках робочого візиту голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва до села Григорівка Присиваської об’єднаної територіальної громади (Чаплинський район) жителям населеного пункту було представлено програму «Власний дім». Презентацію проводив голова обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Олександр Пронін.

Він повідомив, що нині Фонд працює над розширенням напрямків надання кредитних послуг жителям Херсонщини. Зокрема, увагу приділятимуть розвитку сільського зеленого туризму, що  допоможе місцевим господарям розпочати свій власний бізнес. В найближчий час програма буде повністю розроблена і готова до реалізації.

«Підтримка програми фінансуванням з державного бюджету має великий стимулюючий ефект для залучення інвестицій у розвиток сільських територій. Переконаний, що розвиток «зеленого туризму» сприятиме як розвитку українського села, так і підтримці дій влади серед сільського населення» – очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

Нагадаємо, що Програма передбачає надання на зворотній основі довгострокових пільгових кредитів мешканцям області під 3% річних терміном до 20 років, а молодим сім’ям – до 30 років, та безвідсоткових кредитів багатодітним сім’ям, учасникам АТО та військовослужбовцям (на час військової служби в особливий період) на будівництво та реконструкцію індивідуального житла з використанням енергозберігаючих матеріалів, будівництво багатоповерхового житла шляхом реконструкції недобудованих адміністративних будівель під житло, придбання житла, спорудження інженерних мереж та розвиток особистого сільського подвір’я (придбання великої рогатої худоби за рахунок коштів місцевих бюджетів).

Джерелами забезпечення реалізації програми «Власний дім» на 2018-2020 роки  є :

  • Цільові кошти, виділені з державного бюджету.
  • Цільові кошти, виділені з обласного бюджету.
  • Цільові кошти, виділені з сільського бюджету.
  • Кошти від погашення кредитів позичальниками Фонду, наданих в попередні роки. Вищезазначені кошти акумулюються на спеціальних казначейських рахунках Фонду.

Протягом січня-березня 2018 року 72 сільські сім’ї, які мешкають у 33 населених пунктах, поліпшили житлово-побутові умови.

http://khoda.gov.ua/na-hersonshhin%D1%96-sprijajut-rozvitku-zelenogo-turizmu

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment