На Херсонщині сформовано 129 стаціонарних пункти та 11 мобільних бригад для оперативної вакцинації від COVID-19

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. 

Мобільна бригада складатиметься з лікаря, двох медичних сестер, реєстратора та водія. Також навчання проходять  медики, які увійшли до резервного складу мобільної бригади. Відповідно до дорожньої карти на всіх етапах вакцинальної кампанії проти COVID-19 в Україні буде створено близько 600 мобільних бригад”, – розповів Вадим Чабан. 

Також він додав, що Україна очікує на надходження вакцин таких виробників: 

  • Pfizer-BioNTech – це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Заявлена ефективність – 95%. Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день. Потребує температури зберігання щонайменше -70 C. Після розмороження може зберігатися 5 днів при температурі +2 до +8 С;

  • AstraZeneca – це векторна вакцина, яку розробив Оксфордський університет та британськошведська компанія AstraZeneca. Заявлена ефективність – 70%. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Може зберігатися до шести місяців при температурі від +2 до +8 С;

  • Sinovac Biotech – це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством. Попередня ефективність вакцини Sinovac Biotech – 50%. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 14 днів. Може зберігатися до трьох років при температурі від +2 до +8 С. 

  • Novavax – це субодинична білкова вакцина американської компанії Novavax. Попередня ефективність – 96%. Під час третього етапу випробувань вакцини у Великій Британії її ефективність склала 89%. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом до 21 дня. Може зберігатися до шести місяців при температурі від +2 до +8 С. Вакцина Novavax поки перебуває на фінальній стадії III фази клінічних випробувань.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment