На Херсонщині реалізується державна програма «Питна вода України»

У 2018 році з Державного бюджету було виділено кошти на  фінансування Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки». Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик під час наради з головами райдержадміністрацій, райрад, об’єднаних територіальних громад та міськими головами, яка відбулася 20 листопада.

Крім того, він нагадав учасникам заходу про особливості відбору проектів для реалізації Програми у районах та важливість своєчасного їх подання.

«Все залежить від нас з Вами. Якщо ми зможемо надати актуальні проекти, то отримуємо кошти на їх реалізацію. У разі необхідності профільними структурними підрозділами облдержадміністрації буде надана всебічна допомога та гарантії щодо сприяння в розробці проектів для всіх охочих», – наголосив Олександр Адамчик.

Також він повідомив присутнім, що на сьогодні Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України опрацьовується питання щодо внесення змін до Закону України «Про Загальнодержавну цільову програму «Питна вода України» на 2011 – 2020 роки» в частині включення заходів з реконструкції водопровідних та мереж водовідведення, заходів з встановлення вузлів комерційного обліку на водопровідних мережах та збільшення фінансування Програми за рахунок коштів Державного бюджету України до 2020 року на суму до 8,75 млрд.грн.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment