Міжнародний день Дніпра

Щорічно в першу суботу липня відзначається свято третьої по величині річки Європи – Міжнародний день Дніпра.

Так як ця річка головна водна артерія України, це свято створене, щоб вшанувати її і показати, наскільки вона важлива для нашої країни. Щороку в Міжнародний день Дніпра проводиться досить багато різних заходів, які повинні вказувати на проблеми, рішення яких дуже важливо для нашої країни. Щороку в Міжнародний день Дніпра проводиться досить багато різних заходів, які повинні вказувати на проблеми, рішення яких дуже важливо для нас.

Свято зовсім молоде, і все ще не стало офіційним. А з’явився цей знаменний день ще в 2002 році, під час проведення Міжнародного Дніпровського форуму громадських екологічних організацій країн, по території яких протікає Дніпро. Все завдяки тому, що Дніпро з самого початку слов’янських часів брав участь в розвитку країн. Загальна природна довжина Дніпра – 2285 кілометрів, але завдяки різним водосховищам і споруд на річці зараз довжина становить 2201 кілометр, а площа басейну річки складає 504 тисячі квадратних кілометрів.

За розмірами та площею басейну Дніпро поступається лише Волзі та Дунаю. Дніпро – це не тільки одна з головних річок України, але і напевно найвідоміша.

На Дніпрі стоїть безліч міст, включаючи столицю України – Київ і, саме завдяки цьому вона вважається найголовнішою в нашій країні. Варто звернути увагу, що саме Дніпро – головна водна артерія України, і дає воду 70 відсоткам від потреби країни.

Красою Дніпра захоплювались багато відомих людей і завдяки цьому писали про неї, або малювали її на полотнах.

З метою відзначення Міжнародного дня Дніпра та залучення усіх верств громадського суспільства у басейні річки Дніпра, поліпшення стану водних джерел, річок та водойм за ініціативи Державного водного агентства України з 22 травня до 11 червня 2018 року (включно) проводився конкурс кращий дитячий малюнок Мальовничий Дніпро.

Основним завданням для учасників конкурсу у своїх роботах зобразити Мальовничий Дніпро.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment