Міжнародний день Дніпра

Щорічно в першу суботу липня відзначається свято третьої по величині річки Європи – Міжнародний день Дніпра.

Так як ця річка головна водна артерія України, це свято створене, щоб вшанувати її і показати, наскільки вона важлива для нашої країни. Щороку в Міжнародний день Дніпра проводиться досить багато різних заходів, які повинні вказувати на проблеми, рішення яких дуже важливо для нашої країни. Щороку в Міжнародний день Дніпра проводиться досить багато різних заходів, які повинні вказувати на проблеми, рішення яких дуже важливо для нас.

Свято зовсім молоде, і все ще не стало офіційним. А з’явився цей знаменний день ще в 2002 році, під час проведення Міжнародного Дніпровського форуму громадських екологічних організацій країн, по території яких протікає Дніпро. Все завдяки тому, що Дніпро з самого початку слов’янських часів брав участь в розвитку країн. Загальна природна довжина Дніпра – 2285 кілометрів, але завдяки різним водосховищам і споруд на річці зараз довжина становить 2201 кілометр, а площа басейну річки складає 504 тисячі квадратних кілометрів.

За розмірами та площею басейну Дніпро поступається лише Волзі та Дунаю. Дніпро – це не тільки одна з головних річок України, але і напевно найвідоміша.

На Дніпрі стоїть безліч міст, включаючи столицю України – Київ і, саме завдяки цьому вона вважається найголовнішою в нашій країні. Варто звернути увагу, що саме Дніпро – головна водна артерія України, і дає воду 70 відсоткам від потреби країни.

Красою Дніпра захоплювались багато відомих людей і завдяки цьому писали про неї, або малювали її на полотнах.

З метою відзначення Міжнародного дня Дніпра та залучення усіх верств громадського суспільства у басейні річки Дніпра, поліпшення стану водних джерел, річок та водойм за ініціативи Державного водного агентства України з 22 травня до 11 червня 2018 року (включно) проводився конкурс кращий дитячий малюнок Мальовничий Дніпро.

Основним завданням для учасників конкурсу у своїх роботах зобразити Мальовничий Дніпро.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment