Міні-ярмарок вакансій на замовлення Державної прикордонної служби

З метою організації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо залучення безробітних громадян на контрактну службу до Державної прикордонної служби України Чаплинською філією Херсонського обласного центру зайнятості і спільно з Азово-Чорноморським регіональним управлінням Державної прикордонної служби України проведено міні-ярмарок вакансій, під час якого відвідувачів центру зайнятості та зацікавлених осіб, які завітали на захід проінформовано щодо умов та порядку проходження контрактної служби, переліку вакантних посад рядового, сержантського та офіцерського складу.

Директор Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Богачова Вікторія Володимирівна, розпочинаючи захід, презентувала присутнім послуги служби зайнятості. Особливу увагу звернула на такі можливості як: реєстрація та користування електронним кабінетом шукача роботи, можливість підвищення конкурентоспроможності на ринку праці шляхом навчання у центрах професійно технічної освіти Державної служби зайнятості, участь у проектах, які сприяють ефективному працевлаштуванню безробітних громадян. Презентуючи представника роботодавця, для якого організовано міні-ярмарку вакансій, Вікторія Володимирівна наголосила , що робота у національній чи патрульній поліції, служба за контактом у Державній прикордонній службі , а також військова служба за контрактом у Збройних силах України є актуальною вимогою сьогодення, там завжди є вакансії та потреба у мужніх, чесних відданих Батьківщині людях.

Старший офіцер відділення з добору у Херсонській області Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Кольчаковський Олександр Сергійович ознайомив присутніх з актуальними вакансіями, основними вимогами до кандидатів, специфікою та умовами проходження служби, оплатою праці, тощо. Учасників ярмарку цікавили основні вимоги до стану здоров’я, умови грошового забезпечення, умови доїзду або проживання, забезпечення форменим одягом, вікові обмеження до проходження служби. Олександр Сергійович проводив з відвідувачами активну бесіду, надавав вичерпні відповіді на їх запитання, а також залишив агітаційні матеріали . Кілька зацікавлених осіб після закінчення заходу індивідуально спілкувались з представником прикордонної служби.

Такого роду заходи допоможуть бажаючим працювати за гідну платню, знайти для себе роботу, а роботодавцям – задовольнити кадрові потреби.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment