Медичними препаратами, крім противірусних, обласна інфекційна лікарня повністю забезпечена

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив головний лікар Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Г.Горбачевського Володимир Мітковський.

За його словами, закупівля медикаментів у лікарню здійснюється згідно з протоколом надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженим наказом міністра охорони здоров’я. Перелік усіх препаратів, які використовуються для лікування хворих, розміщено на сайті лікарні. http://www.infhosp.ks.ua/publichna-informatsiya/dostupni-liky   Медичними препаратами, крім противірусних, лікарня повністю забезпечена.
Ізоляція усіх хворих відбувається в окремих боксах. Медичного обладнання на поодинокі випадки коронавірусу достатньо.

«У нас 7 апаратів ШВЛ, 9 концентраторів кисню. Якщо буде багато хворих – використовуватимемо балонний кисень. На закупівлю медикаментів витрачено кошти субвенції в розмірі 244 тис. грн, благодійні – 117 тис. грн», – повідомив Володимир Мітковський.

Максимальна потужність лікарні: 135 ліжок і 6 ліжок реанімації. В лікарні знаходиться 11 хворих, 5 з них – у реанімації. Апарати ШВЛ для них не використовуються. 4 хворих отримують кисневу підтримку.
Медичними працівниками лікарня забезпечена на велику кількість хворих.

Також головний лікар Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Г. Горбачевського подякував волонтерам та благодійним організаціям за допомогу в забезпеченні засобами індивідуального захисту для лікарів.
«Кожного дня надходить допомога. Кожного дня отримуємо захисний одяг. Щодня поновлюється запас медпрепаратів та медзасобів за рахунок власних коштів і благодійних організацій», – зауважив Володимир Мітковський.

За матеріалами ХОДА

https://khoda.gov.ua/medichnimi-preparatami–kr%D1%96m-protiv%D1%96rusnih–oblasna-%D1%96nfekc%D1%96jna-l%D1%96karnja-povn%D1%96stju-zabezpechena

Для ЗАМОВЛЕННЯ ліків перейдіть за посиланням:  https://liki24.com/

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment